baza pod podkład

  • 2010-10-30, o 14:14
  • 100
  • 41 533
  • 46
  • 58

baza pod podkład

Now właśnie niestety nie znalazłam filmiku o nakładaniu bazy i nie wiem jaka np jest najlepsza, chyba Ty LadyMakeUp mówiłaś że baza sylikonowa soraya jest dobra, ale można znaleźć lepszy odpowiednik

Re: baza pod podkład

Tak słyszałam, że ta z Soraya jest dość dobra - sama niestety nie wypróbowałam jej jeszcze na sobie podobno z Gosh\'a tej jest ok

Re: baza pod podkład

Co prawda, nie jest to baza, ale kosmetyk działa na podobnej zasadzie i wg mnie jest rewelacyjny..
a mianowicie chodzi mi o podkład bezbarwny Magix firmy Avon..
Jak juz wam wspominalam wcześniej, nie kupuję kosmetyków z tej firmy, jedynie dostaje z reguły w prezencie - i tak też było z nim.
Podkład już po pierwszym zetknięciu sie ze skóra powoduje, że staje się ona całkowicie matowa - mam cerę mieszaną, świeci mi się sfera T, ale gdy go nałoże - po problemie przez calutki dzień.
Jest on całkowicie bez kolory, więc pasować będzie raczej każdemu.
Zapach nie jest może super, taki znośny, ale całkowicie zapominam o tym, gdy widzę, jaki efekt daje ten kosmetyk.
REWELACJA

Re: baza pod podkład

Od razu dodam, że są również podkłady Magix także w kolorze
W formie wyciskanej - takiego hmmm kremu bym powiedziała, ale o dosłownie matowej konsystencji - nie da się tego opisać, trzeba spróbować, żeby zrozumieć
A trzeci rodzaj, to mus, w kompakcie z gąbeczką i lustereczkiem

Re: baza pod podkład

Tak słyszałam, że ta z Soraya jest dość dobra - sama niestety nie wypróbowałam jej jeszcze na sobie podobno z Gosh\'a tej jest ok

ladymakeup

Jak dla mnie to jest super. Używam jej i jestem z niej zadowolona.

Re: baza pod podkład

Tak słyszałam, że ta z Soraya jest dość dobra - sama niestety nie wypróbowałam jej jeszcze na sobie podobno z Gosh\'a tej jest ok

ladymakeup

Jak dla mnie to jest super. Używam jej i jestem z niej zadowolona.


Oczywiście piszę o bazie Soraya jest teraz w promocji w Rossmanie

Re: baza pod podkład

Ja uzywalam do tej pory dwoch baz: Soraya i baza silikonowa DAX Cosmetics. Pierwsza kupilam tylko raz. Gdy sie skonczyla postanowilam poszukac czegos innego, trafilam w dziesiatke;) Polecam baze DAX, jest wydajna, skora jest aksamitnie gladka i zapach bardzo przyjemny. Ponadto dobrze wchłania podklad, makijaz utrzymuje sie caly dzien, z wyjatkiem malych poprawek na wieczorne wyjscie;) Kosztuje ok. 33zl ale kosmetyk wart jest swojej ceny. Goraco polecam

Re: baza pod podkład

ja mam wiecznie problem z cieniami... nie dość, że nietrwałe to blady kolor i szukałam bazy pod makijaż, żeby chociaż były trwalsze... naczytałam się o różnych bazach w internecie i rozważałam różne w różnych cenach, ale z przyjaciółką postanowiłyśmy wypróbować bazę pod makijaż z Oriflame... ona używa pod cały makijaż, a ja tylko na powieki przed nałożeniem cieni obie jesteśmy z niej zadowolone wydałam na nią jakieś 17zł baza wydajna i dobrze trzyma makijaż przez cały dzień POLECAM

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: baza pod podkład

Dobra jest również baza z INGRID - polski wyrób no i przystępna cena, mniej niż 10 zł nie ma może wielkich właściwości odżywczych, ale matuje buzię i utrzymuje makijaż idealnie

Re: baza pod podkład

a mam takie pytanie po co jest baza pod podkład nie wystarczy sam podkład?

Re: baza pod podkład

Baza pod podkład - jak sama nazwa wskazuje jest bazą, czyli odpowiednim produktem pod podkład, często też bazą pod cały makijaż. Są różne bazy, o różnym składzie i właściwościach. Najpopularniejsze to te, które mają przedłużyć "żywotność" naszego makijażu bądź wygładzić i zmatowić twarz na wiele godzin. Ogólnie bazy zalecane są przede wszystkim przed "wielkim wyjściem", gdy makijaż może przedwcześnie nam zniknąć, spłynąć. Na co dzień też może być stosowany - jeśli wybierzesz bazę nieobciążającą zbytnio cerę

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: