baza pod podkład

  • 2010-10-30, o 14:14
  • 100
  • 41 530
  • 46
  • 58

Re: baza pod podkład

co myślicie o bazie pod makijaż z firmy Oriflame "wygladzająca baza pod podkład"????

shakirka_

Re: baza pod podkład

Niestety nie miałam okazji stosować bazy z Oriflame jednak zastanawiam się nad bazą uniwersalną z Kryolanu. Czy ktoś ją stosował? czy warto ją kupić? Cena dosyć fajna jak na 60 ml

Re: baza pod podkład

Mam zapytanie czy któraś z was używała tego kremu ?
Czy on nadawał by się jako baza pod podkład ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: baza pod podkład

to nowość też jestem ciekawa jak się spisuje

Re: baza pod podkład

http://www.stylistka.pl/baza-pod-makija ... -kosmetyk/
Ciekawy, niedługi artykuł po co stosuje się bazy
Miłej lektury !

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: baza pod podkład

Mam zapytanie czy któraś z was używała tego kremu ?
Czy on nadawał by się jako baza pod podkład ?

Paola

Kupilam ten BB krem jakies dwa miesiace temu raz posmarowalam sie i ODSTAWILAM i stoi w koszyku ...BEZNADZIEJA

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: baza pod podkład

Kupiłam baze z INGRID za niedługo zacznę ją używać. a powiedzcie mi czy któraś z Was ją miała? jak się sprawowała?

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Re: baza pod podkład

Ja na co dzień pod makijaż stosuję krem koloryzujący z avonu, latem zmieniam go na wysoki filtr z LRP. Na większe wyjścia, gdy chce mieć pewność, że wszystko będzie na swoim miejscu ,satynową bazę z Dermiki.Świetnie matuje i wygładza skórę, zmniejsza widoczność porów. Sprawia , że aplikacja podkładu to sama przyjemność, zero smug i suchych skórek, nic się nie rolowało.Jest megaaa wydajna, wystarczy dosłownie kropla na całą twarz, cena też jest ok. Daxową też miałam , byłam z niej zadowolona, większych zastrzeżeń do niej nie miałam, ale wole bazę z Dermiki.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: baza pod podkład

ja nie używam bazy pod makijaż, choć mam zamiar zakupić w najbliższym czasie ale najpierw muszę dużo na ten temat poczytać ;p ja jako "bazę" o ile to można tak nazwać wklepuję krem matujący, a na lato krem w filtrem

Re: baza pod podkład

Ja mam podkład z bazą.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: