baza pod podkład

  • 2010-10-30, o 14:14
  • 100
  • 41 542
  • 46
  • 58

Re: baza pod podkład

Mam zapytanie czy któraś z was używała tego kremu ?
Czy on nadawał by się jako baza pod podkład ?

Paola

Osobiście nie używałam go, mam swój ulubiony koloryzujący z avonu, któremu jestem wierna od lat, więc niczego nowego nie szukam. Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania, dlatego aplikuje go przed podkładem, żeby zapobiegać suchym skórkom. Jeżeli nie masz tłustej cery, BB Garniera powinien się dobrze sprawować jako baza.
Ostatnio będąc w Rossmannie wypatrzyłam na półce coś podobnego z Bielendy z orzechem i bursztynem Czytałam trochę w internecie na jego temat i opinie jak najbardziej pozytywne, więc może warto wesprzeć nasz rodzimy rynek kosmetyczny

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: baza pod podkład

ja nie używam bazy pod makijaż, choć mam zamiar zakupić w najbliższym czasie ale najpierw muszę dużo na ten temat poczytać ;p ja jako "bazę" o ile to można tak nazwać wklepuję krem matujący, a na lato krem w filtrem

KamiluŚkaa

Na co dzień wydaje mi się zbędna, szkoda mi katować cery sylikonem(czytałam o naturalnej bazie, bardzo chwalonej, ale jak na razie nie na moją kieszeń). Na większe imprezy polecam. Myślę , że zauważysz różnicę między makijażem na bazie , a na kremie.Cera po zastosowaniu bazy gładziutka niczym pupa niemowlaka, wszystko ładnie i równo się rozprowadza. Może jakoś spektakularnie długo nie przedłuża makijażu( jak podają niektórzy producenci 16h), ale w moim przypadku po zastosowaniu bazy podkład trzyma się dużooo dłużej.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: baza pod podkład

ja nie używam bazy pod makijaż, choć mam zamiar zakupić w najbliższym czasie ale najpierw muszę dużo na ten temat poczytać ;p ja jako "bazę" o ile to można tak nazwać wklepuję krem matujący, a na lato krem w filtrem

KamiluŚkaa

Na co dzień wydaje mi się zbędna, szkoda mi katować cery sylikonem(czytałam o naturalnej bazie, bardzo chwalonej, ale jak na razie nie na moją kieszeń). Na większe imprezy polecam. Myślę , że zauważysz różnicę między makijażem na bazie , a na kremie.Cera po zastosowaniu bazy gładziutka niczym pupa niemowlaka, wszystko ładnie i równo się rozprowadza. Może jakoś spektakularnie długo nie przedłuża makijażu( jak podają niektórzy producenci 16h), ale w moim przypadku po zastosowaniu bazy podkład trzyma się dużooo dłużej.


na lato baza wydaje mi się zbędna, ale może o niej pomyślę, ponieważ szykują się same super imprezy

Re: baza pod podkład

Również nie używałam tego kremu mam problemy w lato z naczynkami dlatego używam kremu specjalnego do tego z Perfecty. świetny w ciągu 2 tygodni ani śladu po pękniętym naczyńku
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8610
Jedna wada jak dla mnie to jego konsystencja jest po nałożeniu na twarz jak woda...

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Re: baza pod podkład

Ja natomiast używałam i nie ma on nic wspólnego z prawdziwymi kremami BB (bo tak go nazwali). z tego co czytałam to większość dziewczyn jakie miała ten krem nie była z niego zadowolona. U mnie może być, ale jednak oddałam go mojej siostrze
tutaj macie recenzje Azjatyckiego Cukru (niektóre z Was, a może nawet większość zna).. http://azjatyckicukier.blogspot.com/201 ... e-bee.html

Re: baza pod podkład

Ja na codzień nie stosuje baz pod makijaż jedynie na powiekę pod cienie.Jeśli chce by buzia była ładnie wygładzona na jakąś specjalną okazje używam tej z Ingrid i z Virtual. To są typowe bazy silikonowe, mogą zapychać skórę, ja jednak nie zauważyłam tego u siebie. nie wiem jak by było przy codziennym stosowaniu. Co warto dodać nie nalezy ich dawać dużej warstwy bo bedzie tylko gorzej. Silikon i tak zostanie na powierzchni skóry i w przypadku dużej warstwy może zrobić nieładne placki (w połączeniu z podkładem). Ogólnie jestem z nich zadowolona, są takie a jak dla mnie skuteczne. Dostępne w sklepie LadyMakeup

Re: baza pod podkład

A można by użyc bazy pod makijaż na powiekę w ramach bazy pod cienie, myślicie, że w tej roli dała by efekty ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: baza pod podkład

A można by użyc bazy pod makijaż na powiekę w ramach bazy pod cienie, myślicie, że w tej roli dała by efekty ?

mila1195

nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam i szczerze mówiąc to nie wiem, chętnie poczytam co napiszą inne dziewczyny

Re: baza pod podkład

Nie mam pojęcia. Ta która mam nie sprawdziłaby sie, za cięzka konsystencja, ale inne lekkie, kto wie. Tylko przeważnie te do powiek są droższe od tych do całej twarzy bo jednak mają mniejszą pojemność... Nie wiem nie myślałam o tym nigdy jednak jakoś mnie to nie przekonuje... Sama nie wiem...

Re: baza pod podkład

ja tak myślałam i myślałam i zastanawiałam się nad tym czy baza pod podkład podkreśli tak kolor cienia i czy tak długo będzie go mogła utrzymać jak baza pod cienie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: