baza pod podkład

  • 2010-10-30, o 14:14
  • 100
  • 41 513
  • 46
  • 58

Re: baza pod podkład

A i zapomniałam dodac ze u Lady make up można ją zdobyć za niespełna 9 zł. Jak na taką cenę myśle ze jest swietna. W sklepach kosztuje tak do 12 zł chyba. Na prawde polecam, codzień jej używam i cienie nawet najtańsze trzymaja mi sie cały dzień a do tej pory rolowały mi sie w zaglębieniu. Ale wiadomo że kazdy lubi co innego i co innego jest dobre. Ale majatek to nie jest i jesli nadal szukacie odpowiedniej bazy spróbujcie tej a może własnie okaże sie super tak jak to było w moim przypadku

Re: baza pod podkład

Szczerze to nawet nie wiem ile kosztuje, ale moim zdaniem jesli znajdziemy super produkt który sprawia że wyglądamy swietnie to czasem warto wydac troche grosza i mieć takie cudeńko na jakies wyjścia, ale jesli jest nie ekonomiczna albo nie sprawia że wyglądamy jakoś mega fajnie to ja nie tracilabym na to pieniedzy. Ale ciezko mi w tym temacie sie wypowiedziec bo raczej znajduje sobie jakieś tańsze odpowiedniki droższych markowych kosmetyków. Ja akurat nie mam tego problemu bo jak napisalam wczesniej baza nie jest mi az tak potrzebna dlatego mam taka zwyczajną, ona mi wystarcza. Jednak rzeczą w która jestem w stanie zainwestowac to np. baza pod cienie, jesli bylaby dobra mogłabym zapłacic za nią kilkadziesiąt złotych bo widze u siebie ogromną róznice kiedy ją zastosuje. Ale też narzekać nie moge bo znalazłam taka za kilka-kilkanaście złotych i u mnie działa świetnie wiec mysle że czasem trzeba sie zastanowić i wybrac co jest dla nas ważne. Czasem warto mieć coś na specjalne okazje co czyni z nas księzniczki a czasem warto sie powstrzymac i poszukać czegoś tańszego Wybrac musi kazda z nas...

Re: baza pod podkład

A ja używam bazy z Loreala Studio Secret Professional. Świetnie wygładza i udoskonala skórę. Jednak troszkę odstrasza cena:(

bluemagic72

Spróbuj bell perfect skin. Jest taka jak ta lorealowska. Moim zdaniem nawet odrobinę lepsza. A probowalam obu i wiem to z wlasnego doswiadczenia. No i o polowe tańsza!!! Tu link do sklepu:
http://www.ladymakeup.pl/sklep/bell-perfect-skin-matujaco-wygladzajaca-baza-pod-makijaz.html

-----------------------"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?" (Albert Einstein)

Re: baza pod podkład

jak już pewnie wiecie nie używałam bazy pod podkład, a w zamian używałam kremu. ale ostatnio postanowiłam zakupić sobie bazę i padło właśnie na tą z Bell naprawdę ją polecam!

Re: baza pod podkład

Lepsze od Bell jest beauty base bo pomaga regulować wydzielanie sebum dzięki czemu makijaż trzyma się dłużej i pozostaje matowy, czyli tak jak powinno być. Tylko jest jakby z kosmosu, prawie 100 zł za 30 mln to jednak dużo. nie wiem, może w Rossmanie są jakieś promocje na lato.

sport i rekreacja

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: baza pod podkład

zobaczę w rossmanie
ale jak dla mnie to i tak za dużo

Re: baza pod podkład

Jeśli zobaczysz ceny podkładów, obojętnie jakich to sama dojdziesz do wniosku, że one po prostu wszystkie są za drogie. To są małe tubeczki (nawet nie tubki) a kosztują krocie.
Wiem, że Rossman ma częste promocje, ale znaleźć tam coś to sztuka. Zastanawiam się czego oni jeszcze.... nie sprzedają

sport i rekreacja

Re: baza pod podkład

zobaczę w rossmanie i dam znac

Re: baza pod podkład

ja używam bazę pod makijaż firmy PUPA - jest rewelacyjna, delikatna, doskonale wygładza cerę, nie wałkuję się,
Usunieto reklame

Re: baza pod podkład

A ja bardzo lubię bazę z Bell. Nie zamieniłabym jej na inną. Dla mnie jest idealna. Niby tańsza firma, ale produkt naprawdę fajny.

Kameralne forum fanów Michaela Jacksonahttp://kingmj.phorum.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: