Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

  • 2012-01-25, o 16:20
  • 143
  • 89 981
  • 56
  • 99

Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Hej dziewczyny!
Macie jakies doswiadczenia z tabletkami na wiekszy biust Bust up lub Dakolen? Warto inwestowac? Czy to raczej \'\'pic na wode\'\'?

Czekam na Wasze opinie!

Pozdrawiam!

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Niestety doświadczenia nie mam , koleżance o rozmiar urosły na tabl anty i wyglądają pięknie , oczywiście efekt jest tylko wtedy jak je zażywa

Z innej beczki są jakieś na zmniejszenie? bo chętnie kupię

pozdrawiam, Anka

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

He he to mozemy sie zamienic miejscami :D
Kazda z nas ma zawsze jakis problem jak nie za duze to za male... :D hehe

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Niestety doświadczenia nie mam , koleżance o rozmiar urosły na tabl anty i wyglądają pięknie , oczywiście efekt jest tylko wtedy jak je zażywa

Z innej beczki są jakieś na zmniejszenie? bo chętnie kupię

Aftertaste

Mojej znajomej po anty urósł o 2 rozmiary w ciągu miesiąca , ale jak pokazała rozstępy to była masakra jakaś
Także ja bym wolała je odstawić niż się oszpecać

Podobnie może być z tabletkami na większy biust(doświadczenia nie mam)ale jak za szybko urosną tak rozstępy murowane

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

chętnie oddam połowe mojego, albo i 3/4...-posiadaczka "E"

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Niestety doświadczenia nie mam , koleżance o rozmiar urosły na tabl anty i wyglądają pięknie , oczywiście efekt jest tylko wtedy jak je zażywa

Z innej beczki są jakieś na zmniejszenie? bo chętnie kupię

Aftertaste

Mojej znajomej po anty urósł o 2 rozmiary w ciągu miesiąca , ale jak pokazała rozstępy to była masakra jakaś
Także ja bym wolała je odstawić niż się oszpecać

Podobnie może być z tabletkami na większy biust(doświadczenia nie mam)ale jak za szybko urosną tak rozstępy murowane

Wiesz, moja koleżanka żre tabsy aby nie zajść , a biust to "skutek uboczny"
Wydaje mi sie że z rozstępami to jest tak, ze są większe lub mniejsze skłonności skóry aby powstawały. Mam znajomą co urodziła ponad 4kg dziecko a brzuch (i resztę) ma jakby nigdy nie rodziła- zero rozstępów, mnie poorały rozstępy strasznie przy tez dużym dziecku, ot taka skłonność.

chętnie oddam połowe mojego, albo i 3/4...-posiadaczka "E"

picjafly

ooo to całkiem jak ja 3/4 było by ok. 80HH masakra jakaś dwa berety i gumka Mój się strasznie zdenerwował jak powiedziałam że pójdę zmniejszyć operacyjnie, bóle pleców werżnięte ramiączka, no ale to nie on musi to ze sobą co dzień nosić

pozdrawiam, Anka

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

ilez ja sie o niego nadbałam:( kremy, biustonosze, na rozstępy spirytus salicylowy (na swieze blizny) i mocne natluszczenie, pielegnacja ampułkami z rossmana:) tymi do twarzy;) i jestem z nich dumna...ale mogłyby byc b:(

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Co do rozstepow to juz je mam... Na brzuchu, nogach i piersiach ;( a to wszystko po ciazy. Brzuch najgorzej wyglada, ale coz juz nic nie da sie zrobic... ;(

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

nie prawda ze się nie da...jesli nie mamy $ na kosmetyczne zabiegi ja nap[rawdę polecam ten spirytus salicylowy...spłyca nawet te juz blade rozstępy

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

nie prawda ze się nie da...jesli nie mamy $ na kosmetyczne zabiegi ja nap[rawdę polecam ten spirytus salicylowy...spłyca nawet te juz blade rozstępy

picjafly

A jak go stosowałaś?

pozdrawiam, Anka

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

A to taki zwykly spirytus salicylowy? Jak czesto go stosowac? Moje rozstepy juz maja okolo 9 miesiecy to warto wogole go uzywac?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: