Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

  • 2012-01-25, o 16:20
  • 143
  • 89 959
  • 56
  • 99

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ja nigdy nie stosowałam tabletek na powiększenie biustu .Jestem ciekawa czy faktycznie pomagają...

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Witam.
Od półtora miesiąca nie karmię piersią i zażywam tabletki antykoncepcyjne...Od 2 tygodni stosuję BUST-UP z JOY ,do tego wcieram serum,oraz zaczęłam ćwiczyć z hantlami i pompki gdzie się opiera o ścianę . Wydaje mi się,że przy pachwinach zaczynam odczuwać zwiększenie gruczołów.
Chętnie poczytam opinię na temat BUST-UP i jak na Was działa.
Pozdrawiam.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

no tak ale czasem chce sie miec "inny biust" tez po hmmmm zdjęciu biustonosza;)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

HEJ DZIEWCZYNY STOSOWAŁAM BUST-UP NIE POMOGŁO W OGÓLE NIC A NIC NAWET MILIMETRA NIC SZKODA NA TO PIENIĘDZY NO MOŻNE ZE KOMUŚ POMOGŁO ALE WĄTPIĘ

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

HEJ DZIEWCZYNY STOSOWAŁAM BUST-UP NIE POMOGŁO W OGÓLE NIC A NIC NAWET MILIMETRA NIC SZKODA NA TO PIENIĘDZY NO MOŻNE ZE KOMUŚ POMOGŁO ALE WĄTPIĘ

Malwina

ja nigdy nie wierzylam i nie będę wierzyć w takie specyfiki.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Baz pracy nie ma pięknego biustu. Pomijam sprawę genów. Jak będziesz pić piwo efekt ten sam, bo z tego co pamiętam wyciąg z szyszek chmielowych jest tym cudnym składnikiem. Poza tym "zwykłe" ziółka.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ja również planuję kurację Bust-Up. Tabletki zakupiłam przez internet ze strony joyusa.ey, gdyż do apteki nie ma mowy, żebym po to poszła.
Obawiam się jednak tych rozstępów na piersiach, bo w końcu zaczną one dość intensywnie w krótkim czasie rosnąć. Czy balsamy, oliwki, masaże i samo działanie tych tabletek (podobno wpływają pozytywnie na wygląd skóry) wystarczy?

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Baz pracy nie ma pięknego biustu. Pomijam sprawę genów. Jak będziesz pić piwo efekt ten sam, bo z tego co pamiętam wyciąg z szyszek chmielowych jest tym cudnym składnikiem. Poza tym "zwykłe" ziółka.

brzooska

jedynym efektem jaki można na polskich drogach spotkać u takich smakoszy piwa to tylko i wyłącznie brzuch

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

heh też mi się wydaje, że codzienne picie piwa bardziej nam pomoże trafić do AA niż uzyskać ładny biust

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Jak na razie do piersi zakupiłam specjalny balsam z serii AA (był akurat w promocji w rossmanie:) Nabyłam także oliwkę i dwa razy w tygodniu postanowiłam ją wcierać.
Jeśli chodzi o dakolen to nigdy nie stosowałam, ale fajnie, że na Ciebie działa.
Ja nie będę kombinować i zostanę przy swoich tabsach .
W weekend idę po nowy stanik do zaprzyjaźnionej brafitterki, więc jeśli dobierze mi rozmiar większy niż zwykle to się tym na pewno pochwalę

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: