Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

  • 2012-01-25, o 16:20
  • 143
  • 89 976
  • 56
  • 99

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Cześć dziewczyny-jeśli chodzi o rozstępy to dołączam się do wypowiedzi.Ja również w ciąży doświadczyłam tego "efektu", ale znalazłam produkt firmy Pharmaceris dostępny w aptekach. Ogólnie muszę przyznać krem dość drogi, bo bodajże 75ml (nie pamiętam dokładnie) kosztował ok.40zł, ale poświęciłam kasę i muszę przyznać,że efekty zadowoliły mnie. Rozstępy "wyblakły" do tego stopnia,że teraz są nie zauważalne gołym okiem:) zważywszy, że znajdowały się na piersiach:(

"cudownie jest móc dzielić się radością z bliską osobą"

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

sposób z tym spirytusem podstawiła mi lata temu babcia- szybko roslam;0
smarowalam nim czasem i 5 razy dziennie, a po 10 minutkach zwykłą oliwka zeby uelastycznic
trzeba cierpliwosci, ale efekty sa super.
jesli masz swieze rozsępy- wybielą sie
jesli masz juz blade ( ja mialam za kolanami jakies 10 letnie;) i przewaznie przed wakacjami jakies 4, 5 miesecy uzywam tego sposobu zeby je troszke spłycic, skóra wtedy wyglada na jednolitą
a jesli chodzi o biust polecam bardzo masaze naprzemian ciepła i chlodna wodą- potrafią nawet unieść biust- jasne ze chwilowo...ale no cóż, to nie skalpel:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Hej dziewczyny!
Macie jakies doswiadczenia z tabletkami na wiekszy biust Bust up lub Dakolen? Warto inwestowac? Czy to raczej \'\'pic na wode\'\'?

Czekam na Wasze opinie!

Pozdrawiam!

paulinka2311232

Ja bym radziła zaakceptować się takim jakim się jest a nie kombinować i narażać swoje zdrowie.
Rozumiem jak ktoś ma krzywy nos czy brzydkie zęby ale żeby się biustem przejmować...,jesteś piękną dziewczyną i nie sadze byś potrzebowała takich eksperymentów
Pozdrawiam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Dzieki dziewczyny za wszystkie Wasze rady, napewno sie przydadza!

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Dzieki dziewczyny za wszystkie Wasze rady, napewno sie przydadza!

paulinka2311232

O wow !!! dziewczyny widze, że wy macie w tym doświadczenie Ja nigdy nie próbowałam nic poprawiać A przydało by się w moim przypadku he he ...

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ja nie wierze w takie cuda jak kosmetyki, ktore powiekszaja biust. Fakt hormony czyli tabletki antykoncepcyjne moga cos zdzialac , ale tak sie zastanawiam nie lepiej zainwestowac w dobrze dobrany stanik, ktory podniesie , uformuje i przede wszystkim ukaze nasz piekny dekold?

www.suonko82.blogspot.it

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Dobry stanik to podstawa. Jeszcze koleżanki chwaliły krem Pulanna do biustu że pojędrnia ładnie, i powiększa poprzez poprawę krążenia ale też efekty są jak się stosuje, jak się przestaje to efekt maleje.

pozdrawiam, Anka

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

jesli pulanna na biust działa tak genialnie jak ten ze zlotem na twarz...to ja chce go od razu!
tu o nim napisałam dosc duzo
http://kolorowypieprz.blogspot.com/2011 ... sus-w.html

jest prześwietny!

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Miałam miseczke A i byłam chuda tak mniej więcej do 23 roku życia. Czasem nawet A było za wielkie Potem troche zaczęłam się obiadać, bo już nie mogłam patrzeć na moje żebra, a tyłek czasem mnie bolał jak siedziałam bo był za chudy Troche za szybko nabrałam kształtów i pojawiły się rozstępy na udach i pośladkach. Z czasem dorobiłam sie miseczki B. W ciaży doszło do D Rozstępow w ciąży nie dostałam, bo codziennie się kremowałam - piersi też. Nadal mam dość duże, tylko grawitacja nieco zmieniła ich kształt. Cały czas karmie piersią i kremuje W sumie takie jak mam teraz mi sie podobają. Nie wiem jak będą wygladały kiedy przestanę karmić.
Tabletek raczej bym nie brała, ale głównie dla tego, że nie umiem ich połykać. Czasami wogóle nie umiem połykać ale to inna bajka.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

nie prawda ze się nie da...jesli nie mamy $ na kosmetyczne zabiegi ja nap[rawdę polecam ten spirytus salicylowy...spłyca nawet te juz blade rozstępy

picjafly

Ja mam już od kliku lat problem z rozstępami na plecach ( za szybko urosłam i skóra nie nadążyła za mną :p) świetnie sprawdził się u mnie krem na rozstępy z Avon. no ale fakt, że trzeba to robić w miarę regularnie a efekty są naprawdę widoczne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: