Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

  • 2012-01-25, o 16:20
  • 143
  • 89 886
  • 56
  • 99

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Miałam miseczke A i byłam chuda tak mniej więcej do 23 roku życia. Czasem nawet A było za wielkie Potem troche zaczęłam się obiadać, bo już nie mogłam patrzeć na moje żebra, a tyłek czasem mnie bolał jak siedziałam bo był za chudy Troche za szybko nabrałam kształtów i pojawiły się rozstępy na udach i pośladkach. Z czasem dorobiłam sie miseczki B. W ciaży doszło do D Rozstępow w ciąży nie dostałam, bo codziennie się kremowałam - piersi też. Nadal mam dość duże, tylko grawitacja nieco zmieniła ich kształt. Cały czas karmie piersią i kremuje W sumie takie jak mam teraz mi sie podobają. Nie wiem jak będą wygladały kiedy przestanę karmić.
Tabletek raczej bym nie brała, ale głównie dla tego, że nie umiem ich połykać. Czasami wogóle nie umiem połykać ale to inna bajka.

ammb

To tak jak ja. Mialam miseczke A, a czasem nawet A byla za duza. Pozniej zaszlam w ciaze i powiekszyla sie do C, ale jak przestalam karmic i schudlam kilka kilogramow to znowu mam A, ale takie duze. Jesli zrzuce kilogramy do tych przed ciaza (co zamierzam) to napewno rozmiar A wroci... Tylko, ze tym razem bedzie to gorzej wygladalo, bo piersi chcac nie chcac po karmieniu troche sie obwieszaja... :/:/

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ale przecież tabletki można rozkruszyć więc połykaniem bym się nie przejmowała. Jeśli Twój biust przegrał z grawitacja to ja zdecydowanie polecam holenderski BUST UP- jest rewelacyjny i daje stosunkowo szybkie rezultaty. Daje Ci link do stronki: http://www.joyusa.eu/

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Powiem Ci, ze ja juz dawno jeszcze zanim zaszlam w ciaze próbowalam te tabletki Bust-up, ale to nic nie pomoglo.
Mialam wtedy rozmiar 75B a chcialam miec jeszcze wieksze wiec bralam je przez 3 miesiace a efektu nie bylo.
Gdy sie dowiedzialam, ze tabletki powiekszajace piersi, takie wlasnie jak dakolen czy Bust-up niszcza watrobe to przestalam je zazywac.
Mama, kiedys powiedziala mi tak; urodzisz dziecko to bedziesz miala wieksze piersi i tak sie stalo, ale juz nie sa tak samo jedrne jak przed ciaza
Mysle, ze na ujedrnienie piersi pomoga zabiegi kosmetyczne jakies kremy lub specjalne urzadzenia i ja je wlasnie chetnie wypróbuje bo to lepsze niz tabletki czy operacje plastyczne:)
Pozdrawiam!

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Dziwi mnie, że Tobie nie pomógł- na mnie i koleżanki podziałał fantastycznie. Może za krótki okres zażywania tabletek- ja brałam je 6 miesięcy … I nie wiedziałam, że niszczą wątrobę  Przeczytałaś to gdzieś w jakimś artykule? Na urządzenia bym się nie zdecydowała- wiem, że są jakieś pompki ale podobno po nich piersi są jak galareta i nieładnie to wygląda. Innych „urządzeń” nie znam. Wolę moje tabletusie 
Mam koleżankę, która brała BUST UP przez 5 m-cy i mówiłą, że z wyjątkiem poprawy paznokci i włosów oraz pełniejszych piersi nie czuła żadnego powiększenia. Jednak gdy poszła kupić stanik okazało się, że musi mieć dwa rozmiary większy niż dotychczas. Teraz ta wariatka łyka codziennie jedną tabletkę i nie odchudza się.
Czekam na informacje i pozdrawiam serdecznie

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Hej....no ja przestalam karmic piersia 2,5 miesiaca temu i niestety poersi z miseczki DD zrobily sie C i to dosc wiszace i puste C :/ przed ciaza miala jedrne i piekne piersi. Nie moge sie z tym pogodzic, ze teraz tak wygladaja...probowalam juz i kremow i cwiczen i masazy, staniki rozne probowalam i nic niestety im nie wrocili poprzedniej swietnosci. Wiec kupilam Bust Up...dzis wzielam pierwsza porcje ( 4 tabl.) mam 210 tabletek i dam Wam znac jak bd widziec efekty. nie licze na powiekszenie, ale na wypelnienie piersi .

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Daj myszko znac czy te tabletki dzialaja bardzo jestem ciekawa:)
bo u mnie nie zadzialaly:(
Pozderawiam

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Dziwi mnie to, że nie zadziałały na Ciebie.. może nie do końca zapoznałaś się z przeciwwskazaniami lub się odchudzałaś - wtedy żadne tabletki nie zadziałają.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Nie odchudzalam sie bo bylam szczupla wazylam 53 kg i stosowalam tabletki jak bylo zalecone na opakowaniu.
Mialam biust 75 B takie nie male B:)
Nie wiem dlaczego na mnie nie podzialaly, moze nie na wszystkich dzialaja?
Pozdrawiam:)

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Na mnie podziałał... Co prawda na efekty czekałam dłużej niż moja koleżanka ale po 3 miesiącach piersi się podniosły i stopniowo powiększały. Teraz już tylko podtrzymuje efekt przed latem

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ja duzo czytalam o tych tabletkach Bust-up i duzo jest opinii pozytywnych wiec mam nadzieje, ze i na mnie podzialaja.
Juz nawet nie musza sie piersi powiekszyc, ale chociaz, zeby staly sie jedrniejsze i pelniejsze, bo po karmieniu piersia wygladaja niezbyt fajnie...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: