Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

  • 2012-01-25, o 16:20
  • 143
  • 89 987
  • 56
  • 99

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Hej dziewczyny, podbijam temat.
Jakie efekty po stosowaniu BUST UP ??? Warto?

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

no tak ale czasem chce sie miec "inny biust" tez po hmmmm zdjęciu biustonosza;)

picjafly

Prawidłowa pielęgnacja biustu w domu oraz dobrze dobrany stanik poprawią kształt biustu, również po zdjęę]ciu stanika Trzeba tylko dać sobie trochę czasu. Można spróbować z tabletkami, ale ja raczej jestem przeciwniczką. Polecam artykuły http://likemed.com/pl/budowa-i-rozmiar-biustu/
Wierzcie lub nie, ale masaż, stanik i ciepło- zimny prysznic czynią cuda...

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Stanik to wiadomo może powiększyć optycznie biust, ale masaż raczej nie sądzę.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Witajcie, jestem nowa a trafiłam na watek z wyszukiwarki. Czytając wypowiedzi muszę dopisać od siebie kilka słów:
- przede wszystkim takie suplementy w składzie mają tylko naturalne składniki i jak to suplementy na jednych działają lepiej, na innych gorzej
- w opakowaniu jak każdy zauważył zapewne nie ma skalpela i implantów, więc nie spodziewajmy się powiększenia biustu o jeden czy dwa rozmiary, kiedy zalegamy na kanapie i wcinamy czekoladę lub popijamy kawkę…
- trzeba rozróżnić efekt ujędrnienia od powiększenia -> TO NIE TO SAMO!

Proponuję zrobić dokładny research, bo tych preparatów jest sporo na rynku i uważam, że w porównaniu do dwóch wymienionych w tytule wątku uppStyle jest korzystniejszy (skład) i co mnie bardziej przekonuje, nie reklamuje się w TV, przez co w cenę nie ma wliczonych mega wysokich kosztów takiego marketingu.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

A on powiększa czy ujędrnia ten uppStyle? Szczerze mówiąc nie znam...

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Większy biust to można tylko operacją plastyczną uzyskać:P żadne tabletki nie sprawią, że urosną nam piersi, no sorry. Nie wiem kto wmawia ludziom takie głupoty, ale gdyby wystarczyło połykać trochę pigułek i rosłyby piersi to każda kobieta miałaby wymarzony rozmiar. A jakoś nie zauważyłam żeby tak właśnie było. No sorry.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Dziewczyny nie trujcie się tabletkami, to pic na wodę. Słyszałam o nasionach kozieradki i nie powiem - kusiło... jednak ingerencja w gospodarke hormonalną to zbyt poważna sprawa i odpuściłam sprawę.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Tabletki to faktycznie marny pomysł, to tylko faszerowanie się chemia a nie zdziała zbyt wiele :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

dla mnie to głupota

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Tabletki to faktycznie marny pomysł, to tylko faszerowanie się chemia a nie zdziała zbyt wiele :)
2015-05-08 15:30:55 autor KamiluŚkaa

własnie szkoda zdrowia

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: