Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 758
  • 85
  • 121

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Mi pomogła seria Radical ze skrzypem do nabycia w aptekach.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Dobrze myć na wiosnę włosy w naparze z pokrzywy takiej młodziutkiej bo ona wtedy ma najwięcej tych soków dobroczynnych

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Z problemem wypadania wlosów borykam się od kilku lat, niestety nawet Seboradin nie pomaga

"Bądź dobry, ponieważ każdy, kogo spotykasz, toczy jakąś ciężką walkę."

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja mam odwieczny problem z wypadającymi włosami, ostatnio kupiłam skrzyp i codziennie jem 1-2 tabletki. mam nadzieję,że pomoże, nie tylko na włosy, ale również skórę i paznokcie

"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak jakby cudem było wszystko."

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Polecam radical, tani trzeba dlugo stosowac ale dziala

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Wcierka Jantar - rewelacja

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Domowa wcierka z cebuli i czosnku. Można zastosować np. na godzine przed myciem. Przepisy na różnych blogach włosowych

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

A długo się po tym zapach trzyma?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Właśnie testuje na sobie taką wcierkę. Zapach jest wyczuwalny zaraz po zastosowaniu. Nie wyczuwam zapachu, kiedy wcierka przeschnie. Mąż też nie czuje. Jak kładę się spać i głowa ociera się o poduszkę wyczuwam lekko czosnek. Pytałam koleżankę, czy coś czuje, to dopiero jak wetknęła nos mi we włosy powiedziała, że coś jakby pizza:) Raz przyszła listonoszka a ja jeszcze miałam mokre włosy i ona do mnie - co tak ładnie pachnie?- ja mówię - cebula i czosnek, a ona - a obiadek

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja osobiście stosuję maseczki z naftą kosmetyczną. Żółtko, sok z cytryny to obowiązkowy dodatek. Czasem też olej rycynowy. Trzeba sobie wypracować sposób na zmycie tego z głowy, ja po prostu myję włosy 2 razy szamponem. Ale efekt jest wart tego "poświęcenia". Trudno dostać naftę w drogerii ale okazało się, że w aptece wybór jest spory.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: