Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 755
  • 85
  • 121

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Miałam okropny problem z wypadającymi włosami, przy każdym czesaniu ze szcotki wyciągałam garść włosów, mama kupiła mi w aptece odżywke z firmy WAX i poźniej też szampon, odżywkę gorąco polecam! Po tym szamponie plątały mi się okropnie włosy, ale jakoś przetrwałąm 3 opakowania, od tego momentu mam jako taki spokój z wypadaniem, czasami tam coś poleci wiadomo, ale nie w takiej masakrycznej ilości. Jeżeli chodzi o rodzaje tych odżywek to są różne zależnie od proferencji i koloru włosów, ja miałam tą Wax Henna do ciemnych włosów, ale jak pójdziecie do apteki to sptekarz Wam doradzi jaką najlepiej zastosować. Jest jeszcze seria kosmetyków Biovax ale osobiście uważam że te z serii WAX (tylko w aptece) są duże lepsze (tak, używałam produkty z obu serii)

 

Jak się skusicie to tutaj link jak wygląda: http://g.wieszjak.polki.pl/p/_wspolne/pliki_infornext/251000/henna_wax_treatment.png

Są różne wersje tego, ja miałam tą i mi się sprawdziła

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

A ja się jednak zdecydowałam na te ampułki. Na wizażu dziewczyny piszą, że skuteczne i bardzo chwalą. O tak wyglądają. Sama kuracja przyjemna - wygodny aplikator, a zawartość ładnie pachnie przy nakładaniu. Mam nadzieję, że mi pomogą, bo dopiero zaczęłam niedawno. :)

 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Miałam okropny problem z wypadającymi włosami, przy każdym czesaniu ze szcotki wyciągałam garść włosów, mama kupiła mi w aptece odżywke z firmy WAX i poźniej też szampon, odżywkę gorąco polecam! Po tym szamponie plątały mi się okropnie włosy, ale jakoś przetrwałąm 3 opakowania, od tego momentu mam jako taki spokój z wypadaniem, czasami tam coś poleci wiadomo, ale nie w takiej masakrycznej ilości. Jeżeli chodzi o rodzaje tych odżywek to są różne zależnie od proferencji i koloru włosów, ja miałam tą Wax Henna do ciemnych włosów, ale jak pójdziecie do apteki to sptekarz Wam doradzi jaką najlepiej zastosować. Jest jeszcze seria kosmetyków Biovax ale osobiście uważam że te z serii WAX (tylko w aptece) są duże lepsze (tak, używałam produkty z obu serii)

 

Jak się skusicie to tutaj link jak wygląda: http://g.wieszjak.polki.pl/p/_wspolne/pliki_infornext/251000/henna_wax_treatment.png

Są różne wersje tego, ja miałam tą i mi się sprawdziła

2015-06-07 19:59:34 autor Maffinka

Używałam kiedyś maski WAX, wersji do ciemnych włosów. Była genialna ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Ja polecam szampony ziołowe typu Green Pharmacy najlepszy jest łopianowy, są naprawde bardzo skuteczne. Obok szamponów i odżywek polecam też olejki, które się nakłada na 20 min przed myciem włosów też z tej firmy.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja również polecam szampony Green Pharmacy oraz olejki również tej formy, ostatnio zaczełam też używać wcierki Jantar i widzę już lekką poprawę (jestem ciekawa jak się sprawdzi po miesiącu :)) 

Wypadające włosy mogę być też kwestią złej diety i niedoboru niektórych składników mineralnych albo witamin. Moja znajoma przeszła na wegetarianizm i po połowie roku zaczęły jej bardzo wypadać włosy. Kiedy wróciła do mięsa kondycja jej włosów zdecydowanie się polepszyła!

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

U mnie zadziałały tabletki Biotebal, do których często wracam. Są to tabletki, które poprawiają stan paznokci i włosów, i o ile wzmocnienia pazurków nie zauważyłam, to kondycja włosów bardzo się poprawiła. Po pierwsze włosy mniej wypadają, i już po pierwszym miesiącu kuracji, czyli pełnym opakowaniu, rosną pierwsze "baby hair". 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Pierwszy raz słyszę o tych tabletkach ale musze się za nimi rozejrzeć :) Jaka jest cena miesięcznej kuracji? :)

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja jestem bardzo zadowolona z tabletek Silica. Włosy rosną szybciej, a paznokcie jak szalone. Poza tym włosy są wzmocnione, mniej wypadają, choć z tym nie mam większych problemów teraz. Dodam, że takie suplementy na skórę, włosy i paznokcie należy brać min. trzy miesiące, zeby były jakiekolwiek efekty. Ja łykam je regularnie i jestem usatysfakcjonowana, bo włoski rosną i to porządnie.

I jeszcze jedno. Takie suplementy zawsze działają najbardziej zauważalnie tam, gdzie mamy największe niedobory. Ja chciałam, by włosy rosły szybciej, a dodatkowo skorzystały na tym moje paznokcie. Poprawiła się ich ogólna kondycja.

 

wcierki domowe
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: