Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 723
  • 85
  • 121

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

polecam biotyne ale kupowana za granicą- w polske jedno wielkie oszustwo- w niemczech dawka jes o jedno zero większa- ale bezpieczna i widac efekty

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Zaczęłam testować pewną płukankę na włosy i nie wiem czy może pomóc na wypadanie, ale po tym pierwszym razie miałam miękkie włosy, takie gładkie i lejące. Moja mama przekazała mi "przepis" po obejrzeniu programu w TV. To był program o Chinach, kobietach z Yao i ich włosach.
Tak w skrócie co zrobiłam. Włożyłam woreczek ryżu do zimnej wody bez soli i gotowałam go do 1/3 czasu podanego na opakowaniu. Tą wodę z ryżu sobie przelałam, ostudziłam i na tydzień odstawiłam do butelki żeby sfermentowała. Po tygodniu użyłam jako płukankę, godzinę miałam na włosach i spłukałam.
Tamten woreczek z ryżem zalałam wrzątkiem, posoliłam i dokończyłam gotować, po czym został zjedzony na obiad

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

nie wiem czy ktoś już coś tu pisał tutaj o aloesie, ale.. ja go serdecznie polecam, jeżeli macie, albo Wasze Mamy, Babcie, koleżanki aloes w doniczce to wystarczy zerwać gruby, mięsisty liść i wmasować sok w skóre głowy w trakcie mycie głowy, potem po kilku minutach spłukac dokładnie... bardzo polecam, szczególnie osobom które cenia naturalne metody. właśnie jestem na finiszu ciąży i wiem, że muszę się naszykować na wypadanie włosów.. i na pewno będę korzystać z mojego aloesu co mi rośnie w kuchni
chętnie się podziele efektami już po

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Aloes jest dobry na wiele rzeczy i to ten naturalny w doniczce jak najbardziej. Pamietam, ze moja babcia miala i robila sobie jakies nalewki z tych lisci, na spirytusie . A teraz to czlowiek idzie na latwizne i gotowe preparaty kupuje, sama jestem leniuszkiem i chyba nie chcialo by mi sie przygotowywac tych mikstur ale jesli komus sie chce to tylko chwalic .

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Mi pomaga aplikacja ampułek Radicalu oraz picie naparu z pokrzywy mam ten komfort, że rośnie u mnie w ogródku, wtedy włosy są bardziej miękkie i jest ich więcej

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Skrzyp robi cuda przy regularnym stosowaniu!

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Brałam mierz - nic nie pomogło..

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Dziewczyny, doszłam do krawędzi. Chodzi o moje włosy – są tragiczne. A właściwie ich nie ma. Fakt, lata farbowania, ale ostatnio zauważyłam naprawdę łysawe placki. Masakra! Od trzech miesięcy stosuję na przemian kompresy, rzepę (nawet sama robiłam już sok), olej rycynowy, nafta oczyszczona. Nic, zero poprawy. Lekarze rozkładają ręce, nie wiedzą o co chodzi, podobno jestem zdrowa, mam trochę za dużo testosteronu, ale bez tragedii. Ostatnio słyszałam od znajomej o Bioxsine, podobno jakieś rewelacyjne kosmetyki do włosów, kuracja, która zapobiega wypadaniu i wzmacnia włosy. Znacie, słyszałyście coś? Czy naprawdę działa? Widziałam, że można kupić w necie – nie są tanie, ale też bez tragedii. Szczególnie dla kogoś tak zdeterminowanego jak ja - oczywiście, jeśli naprawdę są warte swojej ceny. Proszę o opinie, jeśli stosowałyście - rzeczywiście są tak skuteczne?

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Dobre są ziołowe preparaty i odżywki. Słyszałam też o trychologii, czyli specjalistycznym zabiegom w gabinecie przeciwko wypadaniu włosów. Jest to stosunkowo nowy rodzaj walki z wypadającymi włosami, ale ponoć skuteczny.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja wlasnie szukalam specjalisty od wlosow trychologa dla mojej mamy. Troche czytalam na ten temat i wydaje mi sie ze warto sie wybrac do Gabinetu trychologii. Bo mozna sobie stosowac rozne preparaty i wtdawac pieniadze a i tak nie ma zadnego skutku. Specjalisci badaja skore glowy i wlosy, bardzo czesto przyczyna wypadania wlosow jest stan skory glowy i wystarczy ja dobrze "wyczyscic" . Czasem potrzeba kilka zabiegow, do tego stosowanie przepisane preparaty i po problemie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: