Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 725
  • 85
  • 121

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Szkoda ale może spróbuję i wtedy się okaże jak to będzie u mnie :)

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Serum do włosów

OPIS PRODUKTU

Włosy ulegają osłabieniu przez stres, promieniowanie UV i intensywne zabiegi fryzjerskie. Zdrowe są sprężyste, elastyczne, puszyste, a ich pielęgnacja nie sprawia problemów.  By wzmocnić Twoje włosy i zabezpieczyć je przed działaniem szkodliwych czynników wykorzystaliśmy 100% naturalne oleje zapewniające maksimum odżywienia i nawilżenia włosom. Nasze Serum wygładza suche i zniszczone włosy, wspomaga naprawę ich uszkodzonej struktury. Przywraca połysk, zapobiega rozdwajaniu końcówek, ułatwia rozczesywanie. Idealne w profilaktyce łamliwości włosów. 

SUBSTANCJE AKTYWNE

Olej arganowy

zapewnia skórze głowy i włosom bogate odżywienie i regenerację , zmniejsza podrażnienie skóry głowy spowodowane zabiegami fryzjerskimi czy też kosmetykami do stylizacji, nawilża ją; doskonały do pielęgnacji włosów łamliwych i przesuszonych, pomocny w walce z łupieżem. Doskonale odnawia rozdwojone końcówki, nawilża włosy i suchą skórę głowy. Wzmacnia włosy, nadaje im połysk, wpływa na ich szybszy wzrost.  

Olej z kiełków pszenicy

niezwykle bogate źródło witamin F i E; zawiera lecytynę, fitosterole, makro i mikroelementy. Ogranicza wypadanie włosów, regeneruje ich komórki, poprawia krążenie skóry głowy. Odżywia włosy, odnawia ich naturalną strukturę i wygładza powierzchnię. 

 

SPOSÓB UŻYCIA

Nasze Serum można stosować na wiele sposobów:

- codziennie, by ochronić włosy, a także  paznokcie przed czynnikami zewnętrznymi 

- profilaktycznie 2-3 razy w tygodniu

- wieczorem na nieumyte włosy, masując jednocześnie skórę głowy, delikatnymi okrężnymi ruchami.

- rano nałożyć Serum na min. 20 min na całą długość włosa przed myciem

- po umyciu, niewielką ilość wyłącznie na końcówki. 

Więcej informacji na stronie: usunięto reklamę
pozdrawiam Wszystkich
 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

ja na wypadajace włosy jem nasionka chia, mają dużo witamin, więc ich kondycja się też popraiła, do tego szybko rosną:)

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Dziewczyny szukam opinii o Dercos AMINEXIL PRO z Vichy. Miała któraś? Działa?

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

nie słyszałam, a na co to dokłanie jest i jaką ma formę?:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Serio nasiona chia pomagają na włosy? ostatnio wszędzie o tym głośno ;p ale że na włosy to jeszcze nie słyszałam ;p 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

ja używałam wielu kosmetyków ale dopuki nie obciełam włosów to nic nie dawała. Okazało że nie wypadają mi włosy tylko się łamią gdy są za długie :(

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Próbowałam różne wcierki Jantar, Seboradin, Radical, ale powodowały one tylko przyspieszenie wzrostu włosów, nie zahamowalły w żaden sposób wypadania. W tym przypadku trzeba chyba szukać pomocy u lekarza - gin, endo, dermatolog moze nawet trycholog.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Słuchajcie, a próbowałyście jakiś domowych sposobów? Nie jestem ekspretem w sprawach zdrowia, ale wiem, że czasem problemy z różnymi rzeczami sami sobie niepotrzebnie stwarzamy. Zła dieta, stres i inne takie. A potem się dziwimy że coś nam dolega. Spróbujcie tutaj czegoś poczukać,

http://www.forumdermatologiczne.pl/artykul/nie-trac-wlosa-z-glowy/11895.html

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

przeciw wypadaniu włosów z tego co wiem jest hydrolat rozmarynowy i z cedrowy.polączone dwa daja zdecydowanie lepsze efekty.nie są drogie bo masz tam do wyboru kilka pojemności słoiczków ,potem zmieszasz je i przelewasz do buteleczki z atomizerem i masz super naturalną odzywke do włosów bez spłukiwania.polecam

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: