Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 740
  • 85
  • 121

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Katy, te koktajle są genialne!!!! Co jeszcze polecasz? Ja robię od 3ch dni taki mix: jabłko, pietruszka, marchew i kiwi - rewelacja! Super smakują i to bomba witaminowa A jeśli wzmocnią włosy i organizm to tylko dodatkowy plus.

Mademoiselle

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

a możesz zdradzić jak robisz tą bombę witaminową ?

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

ammb - Ja sama nie znam jeszcze działania wszystkich składników szamponu, więc przekopiuję tu to, co znalazłam na wizażu na temat tego szamponu:

"Niestety przypuszczam, że nie jest to faktyczny składy INCI.
Szampon zawiera
* hinduskie ziela wzmacniające i myjące włosy
* składniki stabilizujące, pianotwórcze, myjące;
* antystatyk: polyquaternium, który ułatwi rozczesywanie, wygładzi łuskę
* niezidentyfikowany aos oraz składniki emulgujące i zagęszczające;
* niezidentyfikowane konserwanty oraz zapach, składniki nadające kolor oraz wodę.

Niezgodny z CG"

nienasycenie

Niezgodny z czym?
Właściwie niedawno nie miałam wogóle pojecia co to jest i że jest w kosmetykach SLS. Okazuje się, że całe życie na tym jade hi hi Narazie odpukać nic mi nie jest, ale jak są produkty bardziej naturalne i bez SLS to wybieram takie. Z drugiej strony nie wiem czy w nich nie ma np. czegoś gorszego. Tamten szampon kupiłam głównie ze wzgledu za dobre opinie odnośnie zmywania olejków, a że faktycznie ładnie zmywa to i ja daję mu plusa

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Katy, te koktajle są genialne!!!! Co jeszcze polecasz? Ja robię od 3ch dni taki mix: jabłko, pietruszka, marchew i kiwi - rewelacja! Super smakują i to bomba witaminowa A jeśli wzmocnią włosy i organizm to tylko dodatkowy plus.

mademoiselle

obowiazkowo na sniadanie i kolacje, koktajle dzieci musza wypic,,zreszta bardzo chetnie pija zamiast soków slodzonych ze sklepu typu kubusie itp.itd..spróbuj sobie robic kefirki...u mnie wszyscy uwielbiamy maslanke..dzis zaserwowalam na sniadanie taki kefirek::wszytsko robie na oko,,ma wyjsc tego 2 litry...wiec dzis bylo...2 banany,jabłko,mandarynka ,,i garsc szpinaku, 1 marchewka...do mojego blendera wlalam tak z pol litra maslanki i wyszedł kefir owocowo-warzywny,ale to dopiero PYCHAAAAA......bo to ze sklepu ,kefiry o smaku truskawkowym np,,to u mnie nie chca pic,,bo po 1 zawierają cukier i to jest strasznie mdłe..i zageszczacze smaku i konserwanty,a ja do tego dodaje czysta maslanke ..ktos,kto nie lubi ,moze wode dodac..:)im wiecej dasz owocow,a tylko 2 rodzaje warzyw,smak bedzie owocowy i nie bedzie czuc np marchewki...i na odwrót...wiecej warzyw ,a 2 rodzaje owoców-smak bedzie bardziej warzywny...ja wole smak owocowo-warzywny z przewagą owocowego..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

ammb - Ja przy następnych zakupach włosowych na pewno wypróbuję ten szampon, który polecasz. Myślę, że kupię też Vatikę i Sesę, bo teraz używam Amli i mimo widocznych efektów, nie powala mnie na kolana. Wcześniej używałam oleju kokosowego wymieszanego z rycynowym, który fajnie się na mnie sprawdzał, ale teraz mam kokosowy od innego producenta i już nie jestem zadowolona, więc pewnie po prostu zużyję go w kuchni...

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja rowniez zgadzam sie z opinia ammb na temat szamponu BAN jest naprawde SUPER. Szczegolnie do zmywania olejkow, wlosy po nim sa delikatne i miekkie. Jest tez bardzo wydajny. Troche szamponu wystarczy, bo naprawde bardzo dobrze sie pieni.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

ja właśnie zakupiłam szampon BAN i jak tylko go poużywam napiszę co ja o nim sądze pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne!

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Właśnie chciałam ten szampon, ale w Helfach chwilowo go nie ma

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Dziewczyny a jakis sposob domowy z latwo dostepnych skladnikow polecacie na wypadajace wlosy?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ile jeszcze tych linkow powstawiasz? o wypadających włosach...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: