Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

  • 2013-02-27, o 22:46
  • 78
  • 28 893
  • 20
  • 31

Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Dziewczyny moze ktoras z was stosowala juz podklad o przyjaznym skladzie dla skory LAVERA TREND SENSITIV LIQUID FOUNDATION ?? interesuje mnie odcien ivory ,jak ten podklad najlepiej nakladac w jaki sposob i jak to wyglada z odcieniami? ogolne wrazenia o nim ,wiem ze ma on krycie do sredniego ,ale mozna pod niego uzyc korektor jaki bedzie najlepszy? i jeszcze jeden podklad z firmy LAVERA mnie zainteresowal ostatnio ktory daje dosyc mocne krycie przy tym wyglada naturalnie kompakt z tej firmy a dokladnie---> http://www.lavera.de/produkte/natur-make-up/teint/2-in-1-compact-foundation.html LAVERA TREND SENSITIV COMPACT 2 in1 FOUNDATION
http://www.douglas.de/douglas/Make-up-T ... 37969.html

Nawet znana makijazysta poleca ten podklad LAVERA TREND SENSITIV LIQUID FOUNDATION jako najlepszy z wszystkich organicznych o skladzie PRZYJAZNYM DLA SKORY podkladow dostepnych na rynku [youtube:19z29zkt]http://www.youtube.com/watch?v=7y_y0EYru4I[/youtube:19z29zkt]

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Ja pierwszy raz widzę taką firmę.. to jakaś nowość jest?

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

ta firma bardzo dlugo na rynku istnieje to niemiecka fiirma ma najlepsze kosmetyki z wszystkich firm dostepnych z kosmetykami przyjaznymi skladami dla skory,oczu http://www.lavera.de

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Aha, dzięki, bo pierwszy raz widzę ta firme.

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Aha, dzięki, bo pierwszy raz widzę ta firme.

RedBlush

ja testowalam juz wiele firm kosmetycznych ze skladami przyjaznymi dla skory ,dla oczu np:Logona,Sante,benecos ,Alterra,Alverde ,Dr.Hauschka -mialam cala kolorowke z ich firmy ,ale nie pelecam zbyt zawyzone ceny jak za jakosc kosmetykow..Lavera ma lepsze roze,cienie do powiek,pudry

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Ja bym ten podkład nakładała palcami.

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Ja mam cienie matowe Dr.Hauschka, strasznie sie obsypuja, ale to chyba typowe dla cieni matowych.
A co sadzisz o podkladach Vichy? Skoro dostepne sa w aptece to powinny byc tez przyjazne dla skory. Dzis wzielam 2 probki od nas z apteki.

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

No wg mnie to jak coś jest z apteki np podkład to jest przyjaźniejsze dla skóry, tak myslę..

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Ja mam cienie matowe Dr.Hauschka, strasznie sie obsypuja, ale to chyba typowe dla cieni matowych.
A co sadzisz o podkladach Vichy? Skoro dostepne sa w aptece to powinny byc tez przyjazne dla skory. Dzis wzielam 2 probki od nas z apteki.

megi1828

Ja mialam wszystko z kosmetykow kolorowych dr.Hauschka tez palete chlodnych szarosci piekne odcienie takie jakby kolory ziemi,ale bardzo nietrwale,blakna szybko,osypuja sie ,bardzo wydajne, roz Dr Hauschka bardzo slabo napigmentowany znika expresowo...bardzo nietrwaly i cena za niego zaplacilam za bardzo mala pojemnosc okolo 15€...podklad Dr.Hauschka to raczej krem tonujacy nie podklad..nic a nic nie kryje zamienia sie w krem..
DZisiaj poszlam do sklepu eko po LAVERA podklad niestety nie mieli go ale roz do policzkow i blyszczyk mieli kupilam sobie bardzo intensywne nasycone prawdziwie zywe kolory przepiekne naprawde
Roz Lavera sliczny nasycony zywy bardzo dobrze napigmentowany kolor ,dosyc dlugo sie trzyma zapalcilam za niego 9,95 € czyli jakies -40 zl na polskie w srodku ma lusterko i pedzelek delikatny do nakladania rozu,jesli chodzi o blyszczyk odcien prawdziwej zywej truskawki cos pieknego naprawde

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

No wg mnie to jak coś jest z apteki np podkład to jest przyjaźniejsze dla skóry, tak myslę..

RedBlush

rowniez testowalam wiele ,ale albo robil maske,albo za tlusty,albo Vichy ciemnieja zamieniaja sie w czerwone -pomaranczowe jeden podklad Vichy podraznil mi skore pozapychal

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Co do podkładów takich firm to się nie wypowiem, bo nie miałam..a cienie jak mi się jakieś osypują, to najpierw maluje oczy a potem reszte..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: