Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

  • 2013-02-27, o 22:46
  • 78
  • 28 887
  • 20
  • 31

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Warty uwagi jest rowniez z firmy LAVERA puder sypki mineralny LAVERA TRENDS SENSITIV LOSE PUDER MINERAL kosztuje jakies 12 € czyli jakies 50 zl na polskie waga:,10g
tutaj jest jego receznja na WIZAZ.pl ---> http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50410

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

na tym zdjeciu wyzej wlasnie ten blyszczyk ten odcien wyglada jak zywa truskawka

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

W wielu kosmetykach EKO -kolorowych problem to:zbyt suche sa,lub zbyt malo napigmentowane+szybko blakna,znikaja

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

No kolorki fajowe, te cienie do powiek mi się podobają

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

albo Vichy ciemnieja zamieniaja sie w czerwone -pomaranczowe jeden podklad Vichy podraznil mi skore pozapychal

SerceMaBlizny

Co do jakosci to bylam zadowolona ale kolor faktycznie jakis dziwny, pewnie mialam ciemniejszy odcien od Twojego ale tez cos podchodzil pod roz z pomarancza . Te probki ktore dostalam to jeden jest wodcieniu sand a druga sand moyen. Ale i tak wczoraj zamowilam sobie Lancome teint Miracle .

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

[quote="megi1828"]. Ale i tak wczoraj zamowilam sobie Lancome teint Miracle

A jak ten podklad sie sprawdza?

Co do kosmetykow przyjaznym skorze,oczom to bardzo mi sie w nich podoba to ze czy to cienie,pomadki,blyszczyki,roze,podklady,pudry sypki bardzo ladnie wygladaja w kazdym swietle ,tak subtelnie ,nie nachalnie nie tandetnie a Lavera z tych wszystkich kosmtykow przyjaznym skorze,oczom ma najbardziej zywe nasycone odcienie nie wyblakniete -roze,cienie do powiek,tusze do rzes dobrze napigmentowane,nie szkodza skorze-pielegnuja ja!! nie podrazniaja oczu maja wyciagi kwiatowe CZESTO sie zdarza ,ze jak sie nalozy jakis podklad to skora wyglada starzej niz w rzeczywistosci jest same to zauwazcie ,w kosmetykach przyjaznym skorze ,oczom nie dzieje sie to,skora wyglada na delikatna subtelna miekka

Wczoraj niestety nie bylo w moim sklepie z bio zywnoscia podkladu ktora chcialm zakupic LAVERA TEND SENSITIV Liquid Foundation\'(odcien ivory) ale zamowili mi go musilam kupic cos co by troche krylo ,mieli kosmtyki Logona,Sante,Dr Hauschka caly asortyment i ogladlam te podklady niestety one nic nie kryja zachowuja sie jak krem tonujacy ,a nie podklad ,ale jeden podklad KOMPAKT firmy LOGONA mnie zaciekawil probowalam go na rece i patrze ,ze dosyc dobrze kryje ,wiec go zakupilam LOGONA Make Up Perfect finish (odcien 02) -dzis go testowlam ,troche za jasny jak dla mnie niestety ,naklada sie go gabeczko dolaczona do zestawu w srodku znajdziem rowniez lusterko i na wieksze problemy ze skora przydalby sie jednak korektor
ale jest opcja: krem na skore+ korektor+ podklad lub kompakt o przyjaznym skladzie

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

. Ale i tak wczoraj zamowilam sobie Lancome teint Miracle

megi1828

A jak ten podklad sie sprawdza?

Miracle z Lancome jeszcze nie mialam ale Teint Idole Ultra jest bardzo lekki i ma pudrowe wykonczenie. O Miracle przeczytalam pozytywne opinie wiec licze, ze bedzie rownie dobry.
Ogolnie podklady uwielbiam podklady Lancome , maja tak jedwabiste wykonczenie i skora po nich jest bardzo gladka, jak pupa niemowlecia

Co do wspomnianych probek - wyprobowalam dzis Vichy Dermablend. Tak szybko jak nalozylam tak szybko zmylam. To chyba dla osob, ktore maja naprawde sporo do ukrycia np. blizny. Bardzo ciezki podklad, nie dla mnie.

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

O to coś dla mnie , ten podkład, mam sporo plamek na twarzy..

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

. Ale i tak wczoraj zamowilam sobie Lancome teint Miracle

megi1828

A jak ten podklad sie sprawdza?

Mirac

Co do wspomnianych probek - wyprobowalam dzis Vichy Dermablend. Tak szybko jak nalozylam tak szybko zmylam. To chyba dla osob, ktore maja naprawde sporo do ukrycia np. blizny. Bardzo ciezki podklad, nie dla mnie.

megi1828

on nawet dla takich osob nie bedzie dobry jest za tlusty za tlusty za ciezki dla problematycznych ,tlustych skor tak naprawde dusi skore,topi sie..

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

No masakra, przestraszylam sie sama siebie, maska!

A co do Lancome, to ja mam bardzo wrazliwe oczy i nakladam podklad wokol oczu i jeszcze nigdy mi nie podraznilo. Jest drogi, mi sie fuksnelo, bo babka sprzedawala,kupila nie ten kolor co chciala a flakon jest z pompka

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: