Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

  • 2013-02-27, o 22:46
  • 78
  • 28 888
  • 20
  • 31

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Jak wkleiłam skład to po kliknięciu Analysis wyskoczyło mi pare rzeczy w tabelce, ale trochę nie wiem o co chodzi.. np przy składniku Alkohol Denat wyszło Solvent, przy tabeli Acne wyszło 0, przy Irritant - 3..

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Acne to czynnik wskazujacy czy cos jest komedogenne (zapycha pory), irritation to czy wystepuje mozliwosc podraznien orzez alkohol denaturowany, slowo solwent to inaczej rozpuszczalnik, taka funkce ten alkohol pelni w kosmetyku

Ustawilam w wyszukiwarce internetowej opcje tlumaczenia i mi tlumaczy wszystkie strony z obcych jezykow na polski:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Dzięki!

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Dziewczyn czy moglybyscie doradzic mi jakis dobry podklad w kompakcie ,ktory moga zakupic w SEPHORA
wazne:
-ZEBY DAWAL WYKONCZENIE MIEKKIE zeby skora delikatnie miekko wygladala,nie za tlusto nie za sucho
-zeby byl trwaly
-zeby nie topil,nie wazyl sie na skorze
w tym tygodniu musze sie na jakis zdecydowac ,tylko nie wiem ktory wybrac??

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Moze Benefit? Probowalas ? Poczytaj recenzje na wizazu:) swietne sa tes shiseido, maja wymienne wklady

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

nie wiem czy na naszym polskim rynku znajdzie się taki podkład

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Napewno coś by się znalazło :)

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Jak dla mnie idealny jest podkład Bourjois healthy mix, on trochę nawilża skórę przy okazji. NIe zapycha i nie wysusza, do tego jest dość wytrzymały. Póki co to mój faworyt

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

:)

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

ciezko taki znaleśc chyba że w sklepach z naturalnymi kosmetykami

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: