Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

  • 2013-02-27, o 22:46
  • 78
  • 28 889
  • 20
  • 31

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Niektore podklady lub nieumiejetnie nalozone sprawiaja ze czlowiek sam sie oszpeca ,wyglada gorzej tak naprawde niz bez podkladu...

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Oto słowa producenta:o podkladzie przyjaznym dla skory,dla oczu firmy "LAVERA TREND SENSITIV LIQUID FOUNDATION "-jesli ktos ma problematyczna skore to pod tenpodklad moze uzyc korektora dobrego,Kryolan lub ArtDeco ,lub kamuflaz w miejsca problematyczne+podklad Lavera+puder sypki

„Płynny make-up z ekologicznymi liposomami kwiatowymi stworzony specjalnie, aby sprawić, że nasza skóra jest gładka i delikatna. Pozostawia skórę zdrową i odżywioną. Korzystnie działające na nią ekologiczne oleje, takie jak olej arganowy i ekologiczne masło kwiatowe zawierają niezbędne kwasy tłuszczowe i w ten sposób chronią skórę, pozostawiając ją nawilżoną. Podkład wzbogacony jest o witaminy A, C i E co działa daje efekt maksymalnego odżywienia skóry.

Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Dermatologicznie i oftalmologicznie przetestowany, odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
Kolory: porcelanowy beż 01, kość słoniowa 02, miodowy beż 03 i migdałowy beż 04
Średnio kryjący

Składniki: wodno-alkoholowy wyciąg z korzenia lukrecji (Bio-Alkohol)*, oliwa z oliwek*, czynnik biologiczny z oleju kokosowego, olej z octu*, olej z jojoby*, alkohol tłuszczowy, krzem mineralny, gliceryna roślinna, estry glicerynowe kwasów tłuszczowych, faktor nawilżający na bazie cukru, bio-masło kwiatowe, lecytyna, ksantan, celuloza, olej kokosowy, algi, olej agranowy*, olej z lnicznika, olej z rokitnika zwyczajnego*, sterole roślinne, witamina E, ekstrakt z Cova Btrox, bio-liposomy kwiatowe, olej słonecznikowy,witamina C, mieszanka olejów eterycznych, [+/- tlenek tytanu, tlenek żelaza]
* składniki pochodzące z upraw ekologicznych”

SYPKI PUDER MINERALNY LAVERA LAVERA MINERAL LOOSE PUDER -jest tu puder sypki transparentny BEZ TALKU tutaj sklad :
Składniki: mika, puder z ryżu*, krzemian magnezu, tlenek cynku, dwutlenek tytanu, stearynian magnezu, gliceryna roślinna, krzem mineralny, tlenochlorek bizmutowy, tlenek żelaza, roślinny kwas stearynowy, tlenek aluminium, olej arganowy*, olej z rokitnika zwyczajnego *, witamina E, , bio-masło kwiatowe, olej z lnicznika, bio-liposomy roślinne, olej słonecznikowy, ekstrakt z korzenia lukrecji, witamina C, tlenek srebra, mieszanka olejków eterycznych

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych”

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Ja mam cienie matowe Dr.Hauschka, strasznie sie obsypuja, ale to chyba typowe dla cieni matowych.
A co sadzisz o podkladach Vichy? Skoro dostepne sa w aptece to powinny byc tez przyjazne dla skory. Dzis wzielam 2 probki od nas z apteki.

megi1828

pytasz o skład i bycie rpzyjaznym dla skóry:)? z kosmetologicznego punktu widzenia odradzam vichy... to sztandarowy przykład przerostu formy nad treścią (czytaj: marketingu nad działaniem)...skład ma kiepski...

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

. Ale i tak wczoraj zamowilam sobie Lancome teint Miracle

A jak ten podklad sie sprawdza?

Co do kosmetykow przyjaznym skorze,oczom to bardzo mi sie w nich podoba to ze czy to cienie,pomadki,blyszczyki,roze,podklady,pudry sypki bardzo ladnie wygladaja w kazdym swietle ,tak subtelnie ,nie nachalnie nie tandetnie a Lavera z tych wszystkich kosmtykow przyjaznym skorze,oczom ma najbardziej zywe nasycone odcienie nie wyblakniete -roze,cienie do powiek,tusze do rzes dobrze napigmentowane,nie szkodza skorze-pielegnuja ja!! nie podrazniaja oczu maja wyciagi kwiatowe CZESTO sie zdarza ,ze jak sie nalozy jakis podklad to skora wyglada starzej niz w rzeczywistosci jest same to zauwazcie ,w kosmetykach przyjaznym skorze ,oczom nie dzieje sie to,skora wyglada na delikatna subtelna miekka

Wczoraj niestety nie bylo w moim sklepie z bio zywnoscia podkladu ktora chcialm zakupic LAVERA TEND SENSITIV Liquid Foundation\'(odcien ivory) ale zamowili mi go musilam kupic cos co by troche krylo ,mieli kosmtyki Logona,Sante,Dr Hauschka caly asortyment i ogladlam te podklady niestety one nic nie kryja zachowuja sie jak krem tonujacy ,a nie podklad ,ale jeden podklad KOMPAKT firmy LOGONA mnie zaciekawil probowalam go na rece i patrze ,ze dosyc dobrze kryje ,wiec go zakupilam LOGONA Make Up Perfect finish (odcien 02) -dzis go testowlam ,troche za jasny jak dla mnie niestety ,naklada sie go gabeczko dolaczona do zestawu w srodku znajdziem rowniez lusterko i na wieksze problemy ze skora przydalby sie jednak korektor
ale jest opcja: krem na skore+ korektor+ podklad lub kompakt o przyjaznym skladzie

megi1828

podkładów logony nie lubie 9choc inne kosmetyki uwielbiam)- na mojej buzi sie jakby "gumuje" i nie łączy z pudrem- tak jak alverde, za to lavera- miooodzio:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

Ja mam cienie matowe Dr.Hauschka, strasznie sie obsypuja, ale to chyba typowe dla cieni matowych.
A co sadzisz o podkladach Vichy? Skoro dostepne sa w aptece to powinny byc tez przyjazne dla skory. Dzis wzielam 2 probki od nas z apteki.

megi1828

pytasz o skład i bycie rpzyjaznym dla skóry:)?

To nie ja pytalam o sklad i bycie przyjaznym dla skory

z kosmetologicznego punktu widzenia odradzam vichy... to sztandarowy przykład przerostu formy nad treścią (czytaj: marketingu nad działaniem)...skład ma kiepski...

picjafly

Maja chyba z 10 roznych i wszystki sa zle? Nie bardzo mi sie chce w to wierzyc Co jest ze skladem nie tak?
Ja kiedys uzywalam i bylam bardzo zadowolona, potem przerzucilam sie na Lancome i Chanel, w miedzy czasie mialam tez Clinique.

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

wszystko:) na wykładach czasem...tak w zakamuflowany sposób podają V. za przykład sciemniania:)..Wystarczy zajrzec w skład...nie różni się niczym od kremu za 15 zł:)

parabeny, wpływ na gospodarke hormonalną, no i silikony...cos, co oblepia buzię i sprawia wrażenie wygładzenia, wypełnienia zmarszczek...ale po zmyciu (co wcale nie jest takie łatwe) efektów juz nie ma...ja przestałam wierzyc vichy od historii z tym cały aminexilem na wlosy...reklamuja na wzmocnienie coś, co nie działa:) i kazdy naukowiec to potwierdzi:)

nie jestem jakims ekologicznym swirem...ale odkad zaczełam stosowac naturalne kremy (co nie oznacza że ziołowe smierdziuchy i inne rumianki) moja cera nie ma ani zaskórników, ani zmarszczek (a miałam na czole)...

w pewnym momencie zakochałam się w kosmetologii i zaczęłam czytac składy...rozumieć wpływ składników na skórę...na przykład taka parafina...nazwa? mineral oil...brzmi jak mineralny olej, a mineralny to minerały więc to dobre...a guzik prawda...parafina i mineralny olej to odrzutki z produkcji ropy naftowej...cos, czego nawet w fabryce nie powinno byc:) a jest w...balsamach dla niemowląt:) bardzo psuje stan skóry...daje poczucie nawizlenia bo otacza skórę niezmywalnym filmem...od kiedy odrzuciłam parafinę- rogowacenie okołomieszkowe ramion poszło w las i nie wróciło

wsród marek 100% naturalnych również sa marki ekskluzywne- nie tylko wazeliny i inne maści:) ale wciąż panuje stereotyp...

po calkowitym odstawieniu kremów, które maja zły skład- moja buzia wyglada tak jak na zdjęciu...z mieszanej i przetłuszczającej stała się normalna...podkład nie jest kionieczny używam lekkiego kremu tonującego

wiem, że brzmie jak z sekty;) niestety jest tak, ze mało ludzi bierze powaznie to co mówię, kiedys sie tym przejmowałam, to było przykre gdy byłam brana za nawiedzona ekolog. Nieprawda- to nie o ekologie chodzi i ekolog ze mnie żaden...chodzi o zdrowie ale teraz...teraz niech sobie ktos robi co chce, jest wybór przeciez:0 ja robie po swojemu- i mam efekty:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu


wiem, że brzmie jak z sekty;) niestety jest tak, ze mało ludzi bierze powaznie to co mówię, kiedys sie tym przejmowałam, to było przykre gdy byłam brana za nawiedzona ekolog. Nieprawda- to nie o ekologie chodzi i ekolog ze mnie żaden...chodzi o zdrowie ale teraz...teraz niech sobie ktos robi co chce, jest wybór przeciez:0 ja robie po swojemu- i mam efekty:)

picjafly

Nie, nie brzmisz jak z sekty, ja Ci wierze i jesli bede chciala kupic krem do twarzy lub oczu chetnie zapytam Cie o rade, jesli mozna .

A co sadzisz o podkladach Chanel i Lancome? A dokladnie Chanel Aqualumiere i Lancome Teint Idole lub Miracle? Bo te 2 pierwsze sa obecnie moimi ulubionymi, na Miracle czekam. Wykonczenie jest niesamowicie jedwabiste i pudrowe, czego nie moge powiedziec o Guerlain, strasznie sie lepi, ble... Ciekawi mnie czy naprawde maja lepszy sklad od innych tanszych? Nie ma pospiechu z odpowiedzia .

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

sama możesz to sprawdzić:) wkleje linka do strony- wklejajac tam sklad produktu (np z wizaz pl możesz go wziąć) to program sam Ci napisze wszystko:) http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php a jesli chcesz jakis szerszy- to wklej skład- rozszyfrujemy:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

np wkleiłam skład lancome tient idole ultra ( Aqua/Water, Cyclohexasiloxane, Nylon-12, Isododecane, Alcohol Denat., Cyclopentasiloxane, PEG-10 Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, PEG-20, DHI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Linalool, Geraniol, Titanium Dioxide, Glycerin, Eugenol, Silica, Coumarin, Alumina, Aluminium Hydroxide, Magnesium Sulfate, Disodium Stearoyl Glutamate, Citronellol, Disteardimonium Hectorite, Polyglyceryl-4 Isostearate, Acrylates Copolymer, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinammal, Methylparaben, Phenoxyethanol, Butylparaben, Tocopherol
May contain: CI 77492, CI 77491/Iron Oxides, CI 77891/Titanium Dioxide )

i klikasz analizuj- i sam ci wszystko napisze:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Podklad o PRZYJAZNYM SKLADZIE dla skory,dla oczu

prawda jednak jest taka, ze porzadny podkąłd musi byc chemiczny- naturalne, z którymi miałam do czynienia wszystkie bez wyjatku miały srednie krycie...obecnie uzywam kremu tonującego Madara, ale on kryje delikatnie...

podkłady naturalne zawieraja wyciągi roslinne, ktore moga kogos uczulić- a podkład pozostaje na skórze cały czas...

wczesniej pisałas o cieniach hauschki- mam czwórke brązów i jestem zachwycona- wybaczam im osypywanie:) uzywam ich razem z perłowym złotem

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: