Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

  • 2012-03-08, o 22:02
  • 121
  • 72 344
  • 51
  • 65

Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Dziewczyny jaki produkt lub sposob polecicie na problemy z dziaslami?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Też mam problem z dziąsłami. Często mam podrażnione i wtedy bolą podczas mycia zębów, no i leci krew. Z prawej strony mam już dość mocno podniesione i odsłaniają się szyjki. Podobno za mocno je myje Do tego od kilku miesięcy sprawia mi ból wychodząca ósemka.
Mi pomagała maść z apteki PARODIUM. Muszę chyba kupić nową, bo już mi się przeterminowała.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Też mam problem z dziąsłami. Często mam podrażnione i wtedy bolą podczas mycia zębów, no i leci krew. Z prawej strony mam już dość mocno podniesione i odsłaniają się szyjki. Podobno za mocno je myje Do tego od kilku miesięcy sprawia mi ból wychodząca ósemka.
Mi pomagała maść z apteki PARODIUM. Muszę chyba kupić nową, bo już mi się przeterminowała.

ammb

Ammb,zaraz cos Ci napisze..mysle ,ze juz moge ..najlepszym sposobem wlasnie na roznego rodzaju chorobska a przede wszytskim na krwawienie dziasel,,wybielenie zebow, (to 2 -pierwsze rzeczy,ktore w sumie zauwazylam po 3 dniach u siebie)to ssanie-plukanie ust olejem slonecznikowym....ktos moze sie smiac,,,ale za duzo osob z roznych forum polecalo te metode..nie mialam nic do stracenia..ciagle infekcje gardla ,dochodzace nawet do utraty glosu(2 m-ce temu antybiotyk)- po zle dobranym antybiotyku grzybica jezyka....powiedzialam,pierwszy i ostatni raz na antybiotyku...i co ???przez pierwsze 2 dni ssania oleju ,uaktywnily sie u mnie ogniska zapalne gardla..ale ssalam dalej...podobno ,na samym poczatku kuracji mialo WLASNIE NASTAPIC POGORSZENIE,TYPU PRZEZIEBIENIE ,KATAR,KASZEL,bole gardla. a ze tez mam bardzo wrazliweee dziasla ,to mialam czasami lekkie krwawienie..i moge smialo poweidziec ,ze olej mnie wyleczyll...!!od 27 lutego stosuje te metode...rano na czczo-przed sniadaniem :15-20 minut....i na wieczor ..okolo 19 ostatni posilek jem ,olej ssam o 22 _____>>>>tak jak zalecaja ,,3 godziny po ostatnim posilku....
Ammb,kochana,,Ty tez nie masz nic do stracenia...poczytaj opinie osob,ktore to stosowaly...u mnie sie tez zeby wzmocnily..skoro masz juz odsloniete szyjki zebowe,,to daleko do paradontozy nie brakuje...nie wiem,zrobisz ,jak uwazasz..u mnie idzie 2 tydzien jak ssam i jestem zachwycona,,bo wkoncu wyleczylam sie z infekcji gardlowych ,,w dodatku w koncu oddycham przez nos,ciagle zapchany nos mialam.

AMMB,gwarantuje Tobie,,ze pierwszym co zauwazysz ,w 1 dniach ,,to brak krwawienia z dziasel i wybielenie zebow,mocniejsze zeby i dziąsła,a pozniej uzdrowieniu nastapi Twoj SLABY PUNKT....U MNIE ,ja juz w/w napisalam byly to bole gardla...perzetrwalam te pierwsze dni --bol sie tak nasilil i kaszel,ze myslalam ze zdechne ...dzisiaj ,juz jestem zdrowa bez zadnych lekow...

http://forum-przebudzenie.rozwojduchowy ... ust-olejem poczytaj tutaj...jeden z wielu artykulow na ten temat .....w sieci jest tego mnostwo..mam nadzieje,,ze hcoaiz w jkais sposob pomoglam...ja ssie lyzke stolowa oleju w zebach (tak jak cukierka)z zamknietymi zebami...i nie wolno absolutnie polykac...po okolo 15-20 minutach olej zrobi sie bialy i wodnity jak MLEKO i nalezy wtedy wypluc do ubikacji...tyle w tym temacie..aaa i mam jeszcze jeden link i filmik instruktazowy.....
http://cudownediety.blogspot.com/2010/1 ... lejem.html facio z filmiku stosowal olej sezamowy ,ja tez na poczatku wyprobowalam sezamowy ,ale slonecznikowy jest zalecany..wyprobowalam oliwe extra virgin,ale nie wiem czemu nie zrobila sie biala i ssanie przy tej oliwie ,spowodowalo u mnie takie bole gardla,ze po paru minutach przerwalam,bo stwierdzilam,ze nie wytrzymam dluzej bolu,,
teraz mam slonecznikowy i sama przyjemnosc :dla mnie liczy sie skutecznosc dzialania,,nie wazne ,jaka by to nie byla metoda...2 tygodnie prawie i po bolach ani widu ani slychu.. teraz moge szorowac kielki ,i krew nie poleci...

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Kuracja olejem słonecznikowym jest w stanie poradzić sobie z takimi chorobami czy przypadłościami jak:

■Bóle głowy
■Zapalenie zatok
■Zapalenie oskrzeli
■Bóle gardła
■Katar
■Bóle zębów
■Krwawienie dziąseł
■Próchnica
■Zapalenie migdałków
■Tromboza – zakrzepica żył głębokich
■Przewlekłe choroby krwi
■Artroza
■Egzema
■Trądzik
■Choroby grzybicze
■Łuszczyca
■Choroby żołądkowe
■Choroby jelit
■Dolegliwości serca
■Problemy nerkowe
■Choroby kobiece
■Choroby płuc
■Dolegliwości wątrobowe
■Choroby układu nerwowego wiecej z tego artykulu mozna sie dowiedziec...--->>>>

http://www.apetyt-na-zdrowie.pl/oleje/s ... kowym.html

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Katy jak zwykle zna dobry sposob Dziekuje CI kochana sprobuje .
Kiedys wstaje rano patrze -czuje a mi dziasla cale strasznie napuchly od czego to?
i na jednym zebie widac-przebija sie jakby naczynko co to jest?
Katy24 24 "------ Mam pytanko tutaj je zadam ,bo nie chce znow zakladac nowego-osobnego watku CZY ZNASZ JAKIS SPOSOB JAK SZYBKO ZLIKWIDOWAC ZACZERWIENIONE-PODRAZNIONE OCZYco wtedy szybko im pomoze??

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Kathy jak zwykle zna dobry sposob Dziekuje CI kochana sprobuje .
Kiedys wstaje rano patrze -czuje a mi dziasla cale strasznie napuchly od czego to?
i na jednym zebie widac-przebija sie jakby naczynko co to jest?

AiszkaArabskiSwiat

nie ma na prawde za co. ciezko mi sobie wyobrazic to,o czym piszesz...w jednym z artykułów pisali,ze ssac nalezy raz dziennie,,ale wiadomo im czesciej to robisz,tym lepiej i organizm szybciej sie leczy z danej choroby..wiedzialam,ze bóle gardla,zapchany wiecznie nos ,grzybica jezyka znikną ,ale nie sadzilam ze tak szybkooo...w dodatku,jak zadzwonilam do lekarki z ciekawosci tylko to ,ona mi powiedziala ze damy kolejny antybiotyk na jezyk ,to ja wysmialam...taki przyklad z mojego zycia..ja bylam tak zdesperowana juz moimi bolami ,infekcjami gardlowymi,..ze nawet jak mialam czas to ssalam okolo godz.17..mylam,np podloge i ssalam ,czas szybko lecial..po 1 razie widzialam,ze jest ulga ..zadne tabletki,napary,soki cvebulowe nie dzialalo u mnie..zamierzam kontynuowac. aaaa zapomnialam dodac,ze od jakiegos czasu od tych boli ,dostawalam kaszlu suchego,idacego od zoladka..najgorsze co moze byc..w pierwszych 2 dniach ,ssania oleju ,kaszel sie tak uaktywnil,ze myslalam ,ze mi pluca wyrwie..maz sie smial ze zamiast sie wyleczyc ,to mi sie pogorszylo i ze zachorowalam na wlasne zyczenie..a ja mu na to,poczekaj jeszcze pare dni..to sa objawy zdrowienia .ssalam krócej,bo kaszel mi to uniemozliwial..wiec w moim przypadku 5 minut (bo na tyle mi kaszel pozwalal ssac)..wyplulam,i zaczelam za drugim razem i wtedy juz moglam dluzej te 10 minut..ott ,takie moje doswiadczenia..nie bojcie sie ,ze Wy tez bedziecie kuracje tak przechodzic ..jezeli chorujecie na cos innego ,to wam sie uaktywni w trakcie ssania oleju,to ,na co najczesciej chorujecie,ale to minie szybko.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Katy jak zwykle zna dobry sposob Dziekuje CI kochana sprobuje .
Kiedys wstaje rano patrze -czuje a mi dziasla cale strasznie napuchly od czego to?
i na jednym zebie widac-przebija sie jakby naczynko co to jest?
Katy24 24 "------ Mam pytanko tutaj je zadam ,bo nie chce znow zakladac nowego-osobnego watku CZY ZNASZ JAKIS SPOSOB JAK SZYBKO ZLIKWIDOWAC ZACZERWIENIONE-PODRAZNIONE OCZYco wtedy szybko im pomoze??

AiszkaArabskiSwiat

nie ,no az takim znawca nie jestem...z oczami problemu nigdy nie mialam,nic mnie nie podraznia,itp,itd..hmm.. moze jakies oklady z zielonej herbaty ...w jednym dziale tutaj pamietam ,ze cos dziewczyny pisaly ..cos sie komus jeczmien na oku zrobil czy cos..i tam tez mowily o zaczerwienieniu oczu co komu i na co pomaga..ale,.nie pamietam ,gdzie to bylo..w pierwszej kolejnosci ,olej pomaga na twarzoczaszke..to moim zdaniem powinno Ci przyniesc ulge ,az do ustapienia zaczerwienienia..ale ,jak nie spróbujesz ,to sie nie dowiemy..na gardlo,krwawienia z dziasel,(lubie zeby szorowac,ale gora -doł) ogolnie wrazliwe dziasla , ,zapchany wiecznie nos(zima,lato) to sama sprawdzilam na sobie i olej zadzialal cuda.. wierze,że Tobie tez pomoze..

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Dzięki Katy, spróbuje jak tylko kupię olej słonecznikowy. W domu mam tylko rzepakowy i oliwe z oliwek. Co do kaszlu, to właśnie mnie meczy chyba drugi miesiąc. Najpierw zachorował mąż i mała. Im szybko przeszło, a mi jak zwykle ciagnie sie miesiącami. Nie byłam u lekarza, bo cały czas karmie piersią i już wiem, że za wiele mi nie poradzi. Mnie poprostu łaskocze ta wydzielina w gardle ( wydaje mi się, że w tchawicy) i ciągle próbuje odksztusic. No ale po chwili znowu mnie łaskocze.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

O ssaniu oleju czytalam juz dawno tylko niestety brak samozaparcia, kilka dni plukalam i potem juz mi sie nie chcialo. Ta metoda nie tylko leczy rozne schorzenia ale tez wybiela zeby.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Dziewczyny a po jakim czasie ssania oleju(jak cukierkA) przez 15 minut dziennie rankiem ,mozna zauwazyc rezultaty?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Aiszko,,. ja ssie 2 razy dziennie..rano od razu jak wstaje przed sniadaniem i 3 godziny po kolacji ..lubie szorowac zeby i czasami mi krwawily ,,i praktycznie juz za 3 razem nie krwawily i nie krwawia do tej pory...2 sprawa wybielenie zebow i rozpuszczanie osadu nazebnego zauwazylam po niecalym tygodniu...efektemi jestem zachwycona..3 sprawa poprawil mi sie sen...4 sprawa -dziąsła ---bardzo sie wzmocnily,,czuje to..hmmm..nie wiem jak to opisac,,ze tak jak gdyby bardziej przylegaly do zebow..5 sprawa--szparki male miedzy zebami..pomiedzy 3 a 4 mialam lekka szpare miedzy zebami,nie byla duza ,ale mnie draznila jednak....teraz juz jest to sprawa milimetrowa..i ostatnia sprawa GARDLO......wiec tak ,tutaj na efekty wyleczenia calkowitego bede musiala poczekac nawet chyba do pol roku ,Z TEGO WZGLEDU,ZE tego sie nie da wyleczyc u mnie tak szybko , ..na dzien dzisiejszy mnie juz nie boli,ale jak widze w lusterku to prawa strona jest jeszcze zaczerwieniona..w zaledwie 2 dni ,po rozpoczeciu kuracji(jakos tak od razu na samym poczatku) gardlo mnie tak bolalo ,ze chodzilam prawie na czworakach w domu:(...do tego doszlo oczyszzcaanie nosa...w zyciu mi tak nie ciekla woda zwlaszcza z prawego nozdrza..caly czas musialam cos trzymac w nosie hehhe... po 2 dniach przeszlo i zaczela sie gesta wydzielina ,ktora trwala tez 2 dni..po tych 2 dniach ,doszly lupanie w kociach ,stawach (objawy podobne chyba do grypy)..tez przeszlo po 2 dniach...jutro bedzie juz 3 tygodnie jak stosuje te terapie..bol gardla na samym poczatku sie tak wzmocnil ,ktory trwal dobre 2 tygodnie ..teraz jakby reka odjął,,ale z tym fantem ,musialam sie "troche" nacierpiec.. :i po tej gestszej wydzielinie ,doszedl tak jakby kaszel,ktory odksztuszal ten caly sluz z gardla ..nawet podczas ssania oleju,czulam ,ze mi tam splywa cos..( zamierzam stosowac tak po 3 m-cach tylko raz dziennie przed snem ..takze na prawde to pomaga ,a 15,20 minut szybko zlatuje..tylko trzeba byc systematycznym i konsekwentnym,tak jak napisala megi..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: