Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

  • 2012-03-08, o 22:02
  • 121
  • 72 335
  • 51
  • 65

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Ale bez zapominania o zmianie szczoteczki. Niby wszyscy gadają, że bla bla bla trzeba co kilka miesięcy ją zmieniać, a nikt tego nie robi, więc może po prostu mniej gadania, a więcej działania?

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Ale bez zapominania o zmianie szczoteczki. Niby wszyscy gadają, że bla bla bla trzeba co kilka miesięcy ją zmieniać, a nikt tego nie robi, więc może po prostu mniej gadania, a więcej działania?

Ladka

skad wiesz ,ze nikt tego nie robi? (czyt.nie zmienia szczoteczki???wiesz to po sobie czy jak????
szczoteczki sa tanie jak barszcz ,wiec nie widze problemu, zeby je wymieniac nawet co tydzien..wiesz mi,osoby,które dosc mocno szoruja zeby musza je wymieniac o wiele czesciej ,bo z biegiem czasu taka szczoteczka jest juz po prostu "niefajna"... dla mnie sprawa nadrzedna jest technika mycia i szczoteczka ,bo nie wyobrazam mycia swoich zebów jakims "zuzytym kołtunem"

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Ja nigdy aż tak często nie wymieniałam szczoteczki - raz na te 3 miesiące będzie w 100% ok.
Co tydzień? Chyba nawet najgorsze szczoteczki wyglądają wtedy wciąż tak samo dobrze

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Wyczucie to ty masz hehe Katy – z tym tanie jak barszcz to trochę przesadziłaś. Dla mnie wydanie kilkunastu złotych tygodniowo na szczoteczkę byłoby już problemem, a sądzę, że te tańsze szczoteczki mogą nie być rewelacyjne. Tak więc pozostańmy już przy zmianie raz na 3 miesiące

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Wyczucie to ty masz hehe Katy – z tym tanie jak barszcz to trochę przesadziłaś. Dla mnie wydanie kilkunastu złotych tygodniowo na szczoteczkę byłoby już problemem, a sądzę, że te tańsze szczoteczki mogą nie być rewelacyjne. Tak więc pozostańmy już przy zmianie raz na 3 miesiące

Ladka

wiesz o polskich cenach to ja nie mówie , bo głowa może boleć..u mnie - a kupuje oral B , koszt szczoteczki wynosi 2 euro , przeliczając na polskie złotówki , powinna kosztować około 9 złotych..a i tak pewnie drożej wychodzi..

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

wiesz o polskich cenach to ja nie mówie , bo głowa może boleć..u mnie - a kupuje oral B , koszt szczoteczki wynosi 2 euro , przeliczając na polskie złotówki , powinna kosztować około 9 złotych..a i tak pewnie drożej wychodzi..

katy24-24

Kupowalam teraz w Polsce szczoteczki Oral B te najnowsze z reklamy i placilam po 17 zlotych za sztuke bo nie wiedzialam czy w nl juz one sa

Przy okazji wtrace, ze dentysci zalecaja miekkie szczoteczki a sporo osob uzywa twardych myslac, ze lepiej wyczyszcza zeby i w ten sposob uszkadzaja sobie dziasla.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Wiadomo, że tylko miękkie szczoteczki, ale ludzie wiedzą swoje. Później problem, bo dziąsła krwawią, bo są wrażliwe, jęki i narzekanie. Tymczasem miękka szczoteczka plus dobra pasta potrafi wyeliminować takie problemy w 100%.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Ja używałam średnio twardych, a teraz ortodontycznej. Na nadwrażliwość dobra jest pasta sensodyne (ja akurat stosuję ją miejscowo 2 razy dziennie i wieczorem normalnie myję, a w ciągu dnia myję wybielającą tak 2-3 razy) Powoli wrażliwość znika.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Ja kupilam wlasnie sredniotwarda bo miekkich nie bylo jak na razie nie narzekam.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Na nadwrażliwość polecam ci ajonę, z której sama korzystałam. Szybko udało się wyeliminować problem.
Co do średniotwardych szczoteczek - również uważam, że są w 100% ok, chociaż to jeszcze zależy od konkretnej szczoteczki. Przecież szczoteczka, szczoteczce nie jest równa.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: