Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

  • 2012-03-08, o 22:02
  • 121
  • 72 349
  • 51
  • 65

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Moim zdaniem szczoteczkę trzeba samodzielnie obmacać, by ocenić czy nam pasuje Dotyk to dotyk – każdy przecież miał w swoim życiu masę szczoteczek i wie, przy której było ok., a przy której pojawiały się problemy

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Jak bedziesz obmacywac szczoteczki skoro sa zamkniete w opakowaniu ? Bedziesz kupowac i wyrzucac i kupowac nastepne? Niezbyt to sensowne

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Moim zdaniem szczoteczkę trzeba samodzielnie obmacać, by ocenić czy nam pasuje Dotyk to dotyk – każdy przecież miał w swoim życiu masę szczoteczek i wie, przy której było ok., a przy której pojawiały się problemy

Ladka

ja nie wyobrażam sobie , zeby kazdy miałby taka szczoteczke dotykac,obmacywać włosie i pózniej ja miałabym ją kupic..dlatego ciesze się , że są w opakowaniach...przy zakupie - napis soft albo medium, musi mi w zupełności wystarczyc. nigdy się nie zawiodłam..

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Widziałam kiedyś takie otwarte szczoteczki, ale na pewno nigdy bym ich nie kupiła. Łeee...
Nie wiadomo co z tym robiono. Chyba coś pokręciłaś

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Oj pokręciłam Tak czy siak – szczoteczkę lepiej sprawdzić na „dostępne” sposoby i w ten sposób wybrać coś solidnego

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Nie wiem jakie są dostępne sposoby poza kupieniem i umyciem nią zębów. Podobnie z pastami. Gdybym nie kupiła ajony i nie przetestowała, to nie wiedziałabym, że ona coś daje. Bo o tym, że pasta jest wspaniała to piszą na każdym opakowaniu

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Hej jestem tu od niedawna i czytam przeróżne wątki i dziś trafiłam na ten o problemach z dziąsłami. Te miewam, ale większy kłopot mam z infekcjami gardła i ostatnio oskrzeli. Widziałam co pisałyście o kuracji olejem słonecznikowym i chciałabym wrócić do tego i zadać pytanie, mianowicie jak sobie radzicie ze smakiem oleju?
Z tego co pisałyście to ta kuracja mogłaby mi pomóc na wiele schorzeń, ale jakoś mnie myśl o smaku tego oleju przeraża:/

Nie interesuje mnie dystrybucja żadnych kosmetyków.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Nie wiem jakie są dostępne sposoby poza kupieniem i umyciem nią zębów. Podobnie z pastami. Gdybym nie kupiła ajony i nie przetestowała, to nie wiedziałabym, że ona coś daje. Bo o tym, że pasta jest wspaniała to piszą na każdym opakowaniu

raniec

A gdzie ta paste Ajone" mozna kupic i ile kosztuje?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Hej jestem tu od niedawna i czytam przeróżne wątki i dziś trafiłam na ten o problemach z dziąsłami. Te miewam, ale większy kłopot mam z infekcjami gardła i ostatnio oskrzeli. Widziałam co pisałyście o kuracji olejem słonecznikowym i chciałabym wrócić do tego i zadać pytanie, mianowicie jak sobie radzicie ze smakiem oleju?
Z tego co pisałyście to ta kuracja mogłaby mi pomóc na wiele schorzeń, ale jakoś mnie myśl o smaku tego oleju przeraża:/

limba81

Nie czujesz praktycznie smaku, da sie wytrzymac, problemem moze byc co najwyzej nabranie troche za duzo oleju do ust , tak ze ledwo sie zmiesci i bol szczek

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Dzięki za odpowiedź pewnie się przekonam sama, ale już jakoś mniej mnie to odpycha, zaczynam na początku września

Nie interesuje mnie dystrybucja żadnych kosmetyków.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: