Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

  • 2012-03-08, o 22:02
  • 121
  • 72 260
  • 51
  • 65

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Tak SYSTEMATYCZNOSC i jeszcze raz SYSTEMATYCZNOSC,bez tego zadna kuracja nie da efektow na stale...nie mozna zaczac pozniej znow dwa dni przerwac itp takie cos nie da efektow TRZEBA PAMIETAC

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Dziewczyny a ta kuracja plukanie(ssanie)oleju slonecznikowego mozne to robic kobieta w czasie ciazy? nie ma zadnych przeciwskazan?
(moja kolezanka planuje ta metode,ale pytala czy mozna w trakcie ciazy?)

Ja stosuje ta kuracje juz 1 tydzien i nie wiem dlaczego ,ale codziennie jak wysmarcze nos to troche krwi jest ,czasami zdarzalo mi sie ze wysmarklam z odrobina krwi,ale rzadko teraz jak smarcze oczyszczam nos to codziennie widze troche krwi na chusteczce-taka jakby troche zbita ,co sadzice?
i od tego czasu jak stosuje plukanie-ssanie olejem raz dziennie to robie to zauwazylam ze miejsce miedzy brwiami mnie jakby boli ,zauwazylam tez ze w drugi dzien ssania oleju moja skora zrobila sie jakby bardziej czerwona niz zazwyczaj ,moja skora ogolnie ma tendencje do czerwnienia sie-naczynkowa-wrazliwa(twarz) jakby czerwone plamy na twarzy Co sadzicie?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Aiszko,,z tego co piszesz (a przeczytalam chyba wszystkie mozliwe posty o plukaniu olejemm),wnioskuje,ze Twoj organizm sie oczyszcza.. skoro odczuwasz bóle w okolicy miedzy brwiami to na bank masz cos z zatokami i teraz te miejsca chorobowe wychodzą-byc moze wczesniej nie mialas o tym pojecia..tak samo z nosem...odsmarkujesz wydzieline z krwia ,(to dobrze-nos sie zaczyna oczyszczac).Ja natomiast mialam wydzieline zielona ..tak samo ,w któryms z postów wyczytalam,ze skóra moze sie lekko zrobic zaróżowiona,plamy moga sie zrobic bardziej intensywne,w przypadku wypadajacych wlosów,mogą bardziej wypadać.Ale to na poczatku tak bywa,pozniej bedzie tylko lepiej... u mnie mój caly proces chorobowy skupial sie przede wszystkim na gardle..wytrzymaj ten etap ..mogą Tobie dojść bóle stawów(takie jakby łupanie w kosciach) w czasie grypy..ale nie zrazaj sie,u mnie wszytsko trwało etapami 2-dniowymi..przychodzilo i zanikalo ,by po 3 tygodniach calkowicie ustapilo..jestem ogromnie ciekawa,jakie jeszcze fazy zdrowienia bedziesz miala.. aaa w przypadku tradziku,moze sie bardziej nasilic ,bo skóra bedzie sie intensywnie oczyszczala z zanieczyszczeń..

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Aiszko,,z tego co piszesz (a przeczytalam chyba wszystkie mozliwe posty o plukaniu olejemm),wnioskuje,ze Twoj organizm sie oczyszcza.. skoro odczuwasz bóle w okolicy miedzy brwiami to na bank masz cos z zatokami i teraz te miejsca chorobowe wychodzą-byc moze wczesniej nie mialas o tym pojecia..tak samo z nosem...odsmarkujesz wydzieline z krwia ,(to dobrze-nos sie zaczyna oczyszczac)...

katy24-24

No wlasnie niby nie mialam nigdy probblemu z zatokami ,a jeszcze zapomnilam napisac ze przy pierwszych dniach ssania oleju -zalatwialam sie w toalecie 2 razy,3 razy dziennie,ale teraz normalnie
Z tego co zauwazylam po tygodniu (1 raz dziennie ssania oleju slonecznikowego przez 15 minut)to:
-lepszy sen ,szybciej zasypiam ,nawet jak spie 5 godzin to wstaje jakby wyspana niesamowicie taka rzeska pelna vigoru wczesniej nie moglam dobrze spac..,spalam budzilam sie probowalm znow zasnac spiac nawt 12 godzin bylam nie wyspana.. a teraz jest zancznie lepiej
-jakby skora na twarzy bardziej jasniejsza nie szarawa wczesniej jak mi pryszcze wychodzily to zawsze z ropa ,ropne gule na brodzie a dzis wyszla mi ale nie ropna i pryszcz tez bez ropy i szybko sie goja
-zeby bielsze
-lepszy apetyt
-w brzuchu mam uczucie takego jakby zbalansowania jakby wszystko ladnie lekko przeplywalo uczucie takiej lekkosci w brzuchu
-oczy jakby jasniejsze (oczyszczone )
-ogolnie tak jakby lepsze nawilzenie calego ciala
-juz mi sie tak bardzo usta nie wysuszaja jak wczesniej,byly prawie wiecznie suche i nic najlepsze balsamy -pomadki ochrone na dluzej nie pomagaly..
-mialam lekko depresje ,jakby przygnebienie ,teraz jestem bardziej spokojniejsza ,tak szybko sie nie denerwuje ,przyjmuje niektore rzeczy bardziej spokojnie

A wy dziewczyny co jeszcze zauwazylyscie podczas kuracji ssania jak cukierka oleju slonecznikowego ? DZIELMY SIE SPOSTRZENIAMI

Katy-24 -mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie jaki jest najlepszy-najkorzytsniejszy okres kuracji ,trzy miesiace (1 raz dziennie przez 15 minut ssac olej slonecznikowy) ? jak sadzisz ,jakie jest Twoje zdanie ? i czy ty olej ssasz jak cukierka czy jak gume zujesz ? bo w jendmy z artykulow na temat ssania wyczytalam tez ,ze niby tak jak gume sie zuje?..z tego artykultu to wyczytalam
http://www.apetyt-na-zdrowie.pl/oleje/s ... kowym.html

Jak stosować metodę ssania oleju? PRAWIDLOWO:

Do kuracji olejem najlepiej nadaje się olej słonecznikowy uzyskany z tłoczenia na zimno. 1 do 2 łyżeczek oleju należy płukać, ssać i przeciągać między zębami w jamie ustnej przez ok. 10 do 15 minut. Pod żadnym pozorem nie wolno połykać płukanego oleju!

Olej jest na samym początku gęstawy, w miarę płukania jednak stanie się bardziej wodnisty. Po skończeniu płukania należy go wypluć, najlepiej do muszli klozetowej, gdyż w danej chwili zawiera mnóstwo bakterii i szkodliwych substancji. Jeżeli olej wypluwamy do umywalki należy ją następnie dokładnie umyć. Wypluta ciecz powinna być koloru białego, jak mleko, jeżeli jest żółta oznacza to, że ssanie trwało za krótko.

Po wypluciu oleju niezmiernie ważne jest aby umyć zęby i dokładnie wypłukać jamę ustną wodą! Szczególną uwagę powinno się poświęcić czyszczeniu języka, na którym zbiera się osad oraz wydzieliny z błon śluzowych. Czyszczenie języka można wykonać szczoteczką do zębów, specjalnym skrobakiem dostępnym w aptekach lub drogeriach lub zwykłą łyżeczką do herbaty.

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

no z tym czasem trwania kuracji to nie wiem jak to jest..bo w jednym z postów pisalo,ze jak juz nadejdzie ten błogi sen i jak zacznie sie wstawac wypoczetym to nalezy przestac...w innym poscie pisalo,ze tak dlugo nalezy stosowac,az objawy chorobowe ustapia..ciezkie choroby leczy sie nawet do roku..ja stosuje caly czas 2 razy dziennie i teraz zwlaszcza na sen.. bo spi sie na prawde super twardo a nie na tzw czuja heheh ..co do ssania to i ssie jak cukierka i zuje jak gume..przepuszczam miedzy zebami..na poczatku jest mi trudniej bo robi sie to gęste,pozniej juz idzie lżej..takze terapia jest dla kazdego indywidualna..mysle,ze im dluzej ,tym lepiej..

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Musze przyznac ze na poczatku dosc sceptycznie podchodzilam do tej metody;ALE JAK POCZYTALAM ARTYKULY OPINIE LUDZI I TERAZ SAMA MOGE POTWIERDZIC ze to DZIALA NAPRAWDE! Na poczatku nie wyobrazalam sobie zeby trzymac olej i nie polykac sliny przez 15 minut ,ale teraz to pestka -bardzo latwe to wbrew pozorom na poczatku moze sie wydawac trudne uciazliwe,ale po paru razach mozna sie przyzwyczajaic i nie staje sie to uciazliwe lecz przyjemne smiem stwierdzic a przez te 15 minut ssania mozna sobie pocwiczyc-pogimnastykowac sie ,przyrzadzic jedzonko,wykapac sie ,poogladas wiadomosci tv,gielde

Katy24-a ty twoj olej slonecznikowy trzymasz w lodowce czy nie?

DOBRE ćwiczenie zapanowania nad umysłem

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

nie,nie trzymam w lodówce..w kuchni na blacie stoi

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Zaczynam czytać o tej metodzie i skłaniam się coraz bardziej by ją wypróbować.
Ale z tego, co wyczytałam właśnie, będę musiała chyba to robić PO jedzeniu, a nie przed. Ssanie oleju ponoć, powoduje zwiększone wydzielanie soków żołądkowych (tak jak żucie gumy), co za tym idzie może pogorszyć wrzody (niektórzy nawet piszą na jednym forum, że im się pogorszyło i po kilku miesiącach kuracji bóle żołądka i jelit są nie do wytrzymania). Tylko nie wiem, czy robienie tego po jedzeniu coś da w ogóle.
Najwyżej na początku będę ostrożna i ograniczę się do 5 minut dziennie. Jeśli zacznie mnie boleć żołądek, to sobie daruję, bo nie chcę sobie narobić problemów gorszych niż mam ;/ Co jak co, ale z wrzodami żartów nie ma. Mój dziadek umarł od pęknięcia wrzodu.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

To trzeba sprawdzic czy ma sie wrzody na zoladku czy nie i wtedy mozna stosowac
Kluczowa role odgrywa SYSTEMATYCZNOSC takzew przypadku lekow kremow ,dopiero po stosowaniu smarowaniu kremem problemu po 2 miEsiacach przynajmniej, mozna stwierdzic czy krem dziala czy nie to CALA PRAWDA

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

To trzeba sprawdzic czy ma sie wrzody na zoladku czy nie i wtedy mozna stosowac
Kluczowa role odgrywa SYSTEMATYCZNOSC takzew przypadku lekow kremow ,dopiero po stosowaniu smarowaniu kremem problemu po 2 miEsiacach przynajmniej, mozna stwierdzic czy krem dziala czy nie to CALA PRAWDA

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: