Laserowa korekta wzroku

  • 2013-03-07, o 19:50
  • 125
  • 48 125
  • 48
  • 87

Re: Laserowa korekta wzroku

a co w ogóle sądzicie o kupowaniu takiego zabiegu na gruponie? ja znalazłam jedną ofertę do mojego miasta (wrocław) i się nad nią zastanawiam bo to jednak poważny zabieg to raz, a dwa dużo kasy. chociaż kasa zwrotna, jeśli okaże się, że nie kwalifikuję się do zabiegu. w sumie prawo jazdy kupiłam na gruponie i wszystko było ok. a co wy o tym sądzicie?

mabefka

Na zdrowiu, a zwłaszcza wzroku nie radzę oszczędzać. Może i oferta wydaje się kusząca, ale to nie są wakacje w grecji i nie będziesz tego co roku robiła. Do tego dolicz sobie, że w związku ze sporym zainteresowaniem mogą znacznie wydłużyć się kolejki do zabiegu

Re: Laserowa korekta wzroku

superodis71 ma racje, zgadzam się w zupełności.
Aaaaa....Ja jestem już po!! Dwa tygodnie minęło, oczy mam jeszcze strasznie suche ale ogólnie jest dobrze. Bałam się, że będzie gorzej . Na razie chodzę w okularach przeciwsłonecznych, oszczędzam się jak mogę co wcale nie jest takie łatwe..

Re: Laserowa korekta wzroku

ja miałam zabieg robiony prywatnie w centrum okulistycznym Nowy Wzrok, bardzo krótko czekałam na zabieg,a cenowo to wygląda następująco: Laserowa korekcja wad wzroku – od 2300 do 3500 zł za jedno oko (cena zależy od metody, którą trzeba zastosować – wiadomo to już po wykonaniu badania kwalifikacyjnego).
Badanie kwalifikacyjne 180 zł
Ortokorekcja - 1000 zł za jedno oko. Badanie kwalifikacyjne 150 zł.
Mimo wszystko warto odłożyć pieniążki - ze wzrokiem nie ma żartów! teraz już wszystko ładnie widzę, nic mi się nie rozmazuje, powodzenia!

Re: Laserowa korekta wzroku

Nie sądzę że zabieg z grupona będzie gorszy. Znajoma chciała iść do tej właśnie kliniki na zabieg lecz zrezygnowała po obejrzeniu na youtubie filmiku jak to przebiega;p haha. Z tego co zerkam na oferty zniżkowe to ten laser jest dość często dodawany do oferty,choć czy będzie na zawsze to nie wiem.

Re: Laserowa korekta wzroku

Hej dziewczyny. Ja właśnie zbieram siły i oczywiście kase na laserek. Eh, juz mam powyżej dziurek w nosie moich okularów. No i właśnie chciałabym się dowiedziec, czy moze ktoś korzystał z usług Nowego Wzroku w Gdańsku na Chmielnej. Tam planuję uderzyć i chciałabym jakieś info. Słyszałam, ze są dobrzy i nie ma żadnych komplikacji. Ale jezeli może ktos potwierdzić, bardzo bym prosiła.

Re: Laserowa korekta wzroku

mabefka ja czytałam, że ta klinika ma jeden laser na kilka miast i jeździ z nim po Polsce.. Dla mnie to troszkę kiepskie.. Dlatego pewnie też jak piszesz są kolejki bo raz na tydzień robią zabiegi kiedy mają laser u siebie. W CMO możesz mieć zabieg dzień po badaniach kwalifikacyjnych.
Poza tym nie ma co szukać promocji na taki zabieg. Robi się go raz na całe życie, patrząc na przyszłe wydatki na okulary/soczewki koszt nie jest taki duży.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Laserowa korekta wzroku

Witam mam doża wadę wzroku prawe oko +8 Lewe 8.25 i byłem w klinice okulistycznej w Lublinie i powiedziano mi że nic z tym nie można Zrobić może ktoś mi coś Podpowie bardzo mi zależy i mam 21 lat

Re: Laserowa korekta wzroku

A słyszałeś o soczewce fakijnej? Jest to procedura stosowana przy dużych wadach, nawet do +13. Nie wiem, kto w Lublinie zajmuje się takimi zabiegami. W Warszawie najlpeszym specjalistą, do któego możesz się udać na konsultacje, jest prof. Szaflik.

Re: Laserowa korekta wzroku

nie słyszałem Ale dzięki wielkie dowiem się co i jak

Re: Laserowa korekta wzroku

Ponad rok jestem już bez okularów i soczewek. Polecam ten zabieg wszystkim, zwłaszcza mamusiom niesfornych dzieci:) Strach i obawy były, wiadomo to w końcu oczy. Ale naprawdę warto!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: