Laserowa korekta wzroku

  • 2013-03-07, o 19:50
  • 125
  • 48 131
  • 48
  • 87

Re: Laserowa korekta wzroku

Czy tylko duże wady kwalifikują się do zabiegu laserowego?
Od jakiej wady można je wykonywać?

Życie jest piękne...Od 2.02.2013 używam tylko kosmetyków naturalnych

Re: Laserowa korekta wzroku

Serio, zdecydowałybyście się na zabieg przez grupon? To nie jest masaż czy paznokcie.. Czytałam, że opinie na ten temat są mocno podzielone, bo podobno już sporo niefajnych akcji było. Ja już wolę wydać normalnie niż szukać \'okazji\'.

Re: Laserowa korekta wzroku

Wiadomo że każdy ma swój rozum i decyduje za siebie. Jednak to że idzie wykonać zabieg taniej nie musi świadczyć o jego gorszym przebiegu. W tej kwestii raczej lekarze nie polecą z laserem "po łebkach" gdyż to też ciągnie za sobą sporą odpowiedzialność. Każdy przeprowadzany zabieg może być ryzykowny i każda osoba musi się z tym liczyć,niezależnie od tego czy się zapłaci za nie 7000zl czy 3000zl. Przed korektą są jeszcze przeprowadzane badania kwalifikujące i wtedy lekarz decyduje jaką metodę użyje do poprawy wady wzroku. Więc zakładanie z góry że coś tańszego jest gorsze to raczej trochę bezsensu jest...

Re: Laserowa korekta wzroku

Czy tylko duże wady kwalifikują się do zabiegu laserowego?
Od jakiej wady można je wykonywać?

Nawet juz sie nie chce postow pisac zeby sie zareklamowac tylko sie dubluje posty, szczyt lenistwa

Życie jest piękne...Od 2.02.2013 używam tylko kosmetyków naturalnych

Re: Laserowa korekta wzroku

Myślałem sporo nad operacją w przyszłości, po opiniach zacząłem uważać, że lepiej jest nosić okulary, soczewki

Re: Laserowa korekta wzroku

Dlaczego tak myślisz??

Re: Laserowa korekta wzroku

Lideczka też bym tak pomyślała, ale niestety są ludzie którzy tylko chcą zarobić.. Na forum czytałam o jakiejś klinice która w ofercie grupona podawała, że ma najnowszy laser jakiś tam a tak na prawdę miała jakiś tani, używany z Rumiunii.. Także Oczy Szeroko Otwarte na takie super okazje.

Re: Laserowa korekta wzroku

Ja nie byłam na takim zabiegu ale słyszałam, że są spore efekty chociaż wada i tak zostaję tylko mniejsza

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Laserowa korekta wzroku

Ja mam zabieg po nowym roku. Obecnie noszę okulary do korekcji krótkowzroczności.

Re: Laserowa korekta wzroku

Hmm nie no z Grupona czemu nie przecież Grupon zapewnia nam tylko promocję nie świadczy o jakości usługi, wejdź na stronę firmy która oferuje ten zabieg w Wrocławiu pooglądaj i poszukaj opinii na necie ; )

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: