Laserowa korekta wzroku

  • 2013-03-07, o 19:50
  • 125
  • 48 103
  • 48
  • 87

Re: Laserowa korekta wzroku

Jak po zabiegu? Sama myślałam aby z tego skorzystać...

Strona mojej siostry:http://kambo.waw.pl

Re: Laserowa korekta wzroku

Ja myślałam żeby sobie kiedyś zrobić , by lam nawet w takiej klinice na badaniach i wysz lo, że bym mogła, ale ponieważ nie nosiłam nigdy okularów to kazali mi minimum pol roku nosić i tak jakoś samo się rozmyło bo nie lubię okularów

Re: Laserowa korekta wzroku

Dziewczyny nie ma się co zastanawiać!!! ja od dziecka nosiłam tylko okulary (soczewki nie wchodziły w grę przy mojej wadzie) i zobaczyć świat wyraźnie, bez okularów to jakaś totalna magia!!! Wiem, że ci co soczewki noszą to zbytniej różnicy nie widzą, poza faktem że nie trzeba nic do oka wkładać:) natomiast okularnicy na pewno widzą wszystko inaczej.

Re: Laserowa korekta wzroku

Zrobiłam korekcję w zeszłym roku. Wcześniej nosiłam okulary ładnych kilka lat. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja. Dzięki temu pozbyłam się wady i mam obecnie 0. Wiem, że wiele zależy od lekarza. Dlatego zanim zdecydowałam się pójść na wizytę, przejrzałam dokładnie strony różnych klinik oraz zasięgnęłam języka wśród znajomych. Mój wybór padł na dr Gadomską. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tak dobrej specjalistki. Sama korekcja trwała ok. 10 minut i naprawdę nic nie bolało. Potem przez kilka dni miałam światłowstręt i oczy mi łzawiły, ale po tygodniu czułam się już o wiele lepiej. Teraz to już prawie zapomniałam, że miałam zabieg. Wszystko dawno się zagoiło, a oczy jak nowe

Re: Laserowa korekta wzroku

a nie orientujecie się może gdzie na Pomorzu można taką operację zrobić w miarę rozsądnej cenie?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Laserowa korekta wzroku

Na Pomorzy sporo jest klinik okulistycznych, nie mów mi że żadnej nie znalazłaś.
Na monciaku np. w Krzywym Domku jest jedna, chociaż nie pamiętam nazwy, ale koleżanka miała tam robioną korektę laserem i dzisiaj jest bardzo zadowolona.
Zero okularów, no i wreszcie może się położyć spać gdzie chce bez obawy że zapomni zdjąć okulary i je rozgniecie;)

Re: Laserowa korekta wzroku

Znalazłam, znalazłam, ona sie nazywa Blikpol, i wiem że są o niej dobre opinie,
ale ja z zasady mam tak, że jak mam wydać 2 czy 4 tysiaki, bo tyle operacja kosztuje, to robię mocny research po okolicy czy u kogoś nie da się taniej:)
Nie żebym była skąpa czy coś, ale po prostu to więcej niż moja wypłata:)
Ale dzięki za podpowiedź

Re: Laserowa korekta wzroku

Szkoda, że to takie drogie.

http://www.centrumgreenhill.pl

Re: Laserowa korekta wzroku

Jeśli ktoś naprawdę nie może się przyzwyczaić do okularów a soczewek z różnych powodów nosić nie może, to myślę że taka laserowa korekta to naprawdę dobry pomysł ;)

Re: Laserowa korekta wzroku

Znam kilka osób, które przez kilka lat odkładały po trochu na taki zabieg i teraz są bardzo zadowolone :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: