Laserowa korekta wzroku

  • 2013-03-07, o 19:50
  • 125
  • 48 121
  • 48
  • 87

Re: Laserowa korekta wzroku

Do starości, później i tak bez okularów ani rusz Ceny wahają się od 2200zł do 3700zł ale trzeba zapłacić jeszcze za zbadanie czy się kwalifikujesz do takiej korekty

Re: Laserowa korekta wzroku

No to widzę, że trochę potaniało, bo jak kilka lat temu się tym interesowałem to ceny zaczynały się od 4000

Dzięki.

Serdecznie polecam moją stronkę: druk cyfrowy łódź Sprawdź proszę!

Re: Laserowa korekta wzroku

Ja też mam zamiar zrobić sobie taką popraweczkę. Znajoma (dalsza) opowiadała jaka to ogromna zmiana w życiu - wydaje się, że niby nic a Ona mówi, że strasznie jej to dodało pozytywnej energii .

Re: Laserowa korekta wzroku

Tak,zabiegi tanieją (najdrożej wychodzi ok 7tyś.zł na obu oczach) ,a co najważniejsze medycyna się rozwija z dnia na dzień,lekarze mają więcej praktyki,wiemy też co będzie za kilka lat po zrobionym zabiegu:) Ja dałam sobie teraz czas na zajście w ciążę (co też jest trudne:( ) i dopiero po niej bym się zgłosiła na zabieg,w ciąży zachodzą zmiany wady (ja ją mam bardzo dużą) i z Panią profesor doszliśmy do wniosku by lepiej poczekać,także może za dwa lata sama będę się cieszyć życiem bez soczewek i okularów:) bo na dzień dzisiejszy nawet po zabiegu mogłabym mieć -3 D.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Laserowa korekta wzroku

Ta ciąża to pewnie jeszcze przez szalejące hormony - czytałam, że problemy z tarczycą mogą być przeciwwskazaniem do zabiegu ale nie wiem dokładnie co i jak. Koszt faktycznie duży.. ale i tak pewnie więcej się wyda na okulary i oprawki.

Re: Laserowa korekta wzroku

ostatnio na wykopie pojawiła się dyskusja w tym temacie. polecam. gdyby cena była tak te 25% niższa, to bym się zdecydowała

Re: Laserowa korekta wzroku

Podesłałabyś link (nawet na priv)?
Nie wolisz wydać raz a dobrze niż tak się męczyć? I tak wydasz tyle na swoje oczy.
Ja się zamierzam po urlopie zapisać na badania .

Re: Laserowa korekta wzroku

Ja jestem po badaniach ale jeszcze przed zabiegiem. Nadaje się - teraz tylko kwestia zebrania całej sumki i działam.
To, że przed 21 r.ż to chyba kwestia stabilności wady, ale fakt - tak jak piszesz, spore ryzyko, że ta wada jednak się wcale jeszcze nie zatrzymała.

Re: Laserowa korekta wzroku

Na pewno po zabiegu będziesz miała całkiem inne życie. Aż zazdroszczę,szczególnie że ja muszę nadal czekać na rozwinięcie mojej sytuacji... Możesz zdradzić jaką masz wadę,gdzie będziesz robiła zabieg i jaka kwota tam jest potrzebna? Widziałam ostatnio na groupon ( http://www.groupon.pl/oferty/bielsko-bi ... _255&a=570 ) że jest oferta zabiegu z atrakcyjną ceną,może komuś się ten link przyda.

Re: Laserowa korekta wzroku

Świetnie. Może też sie jakos dokladnie zorientuje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: