Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

  • 2012-02-19, o 01:35
  • 67
  • 38 196
  • 35
  • 54

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Z tym językiem rozumiem to takie ćwiczenia wykonywać - wystawiać język i do góry [/quote]
Właśnie tak, byle nie przy dziecku, bo się przestraszy

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Z tym językiem rozumiem to takie ćwiczenia wykonywać - wystawiać język i do góry

Balbina

Właśnie tak, byle nie przy dziecku, bo się przestraszy [/quote]
Ona prędzej się uśmieje Poszukałam sobie o tych ćwiczeniach języka i znalazłam wiecej na ten temat... nawet nie wiedziałam, że mozna z tym walczyć i że wada postawy, garbienie się to może powodować, a ja niestety często się garbie. Spróbuje powalczyć z postawą i poćwiczyć

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Moja kolezanka ma waskie ramiona,barki i waskie uda ,a nie ma tak jak jakiegos owocu lub warzywa lub jakiegos dania,produktu - jak bedzie jadla wiecej-czesciej to przytyje?? bo troche ogolnie przydalo by sie jej przytyc., dziewczyny znacie moze jakies filmiki na necie pokazujace jak wykonywac cwiczenie na rozbudowanie ramion,barkow? i cwiczenie na poszerzenie bioder?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Wow Ja kiedyś próbowałam i ani jednej nie zrobię

Andrea

Dziewczyny macie sprawdzone sposoby w jaki sposob nauczyc sie robic te ciezkie pompki?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Są tzw. pompki damskie. To znaczy robisz je na zgiętych nogach, opierając ciężar ciała na kolanach, a nie na palcach stóp. Sa dużo łatwiejsze i ja osobiście o wiele więcej jestem w stanie ich zrobić. Możesz je robić jakiś czas, póki nie wyćwiczysz rąk, a potem próbować normalnych pompek.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Są tzw. pompki damskie. To znaczy robisz je na zgiętych nogach, opierając ciężar ciała na kolanach, a nie na palcach stóp. Sa dużo łatwiejsze i ja osobiście o wiele więcej jestem w stanie ich zrobić. Możesz je robić jakiś czas, póki nie wyćwiczysz rąk, a potem próbować normalnych pompek.

Caenthe

Tak właśnie pompki damski są o wiele łatwiejsze, ale gdy jednak chciała byś się nauczyć tych tradycyjnych pompek to ja polecam na siłowni trochę ciężarków popodnosić i siła będzie

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Niekoniecznie na siłowni. Można sobie kupić hantelki lub podnosić butelki z wodą

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

podzielam zdanie wyżej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Dzięki ćwiczeniom wyrzeźbisz sobie mięśnie :)

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Przede wszystkim ćwiczenia :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: