Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

  • 2012-02-19, o 01:35
  • 67
  • 38 184
  • 35
  • 54

Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Dziewczyny moja koleazanka ma problem nie moze przytyc w ramionach-rekach,barkach ,a bardzo by chciala ,dlaczego nie moze tam przytyc w tach miejscach? co ma robic aby tam przytyc i zeby skora tam byla jedrna?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Przytyć tylko w tych miejscach chyba się nie da. Musi ćwiczyć po prostu. Hantelki albo jakieś inne ćwiczenia typowo na te partie.

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Nie da sie przybrać tkanki tłuszczowej tylko w jednym miejscu, jak sie tyje to juz po całości. Musi popracować nad masą mięśniową w tych partiach. Polecam wybranie się do siłowni i rozmowę z trenerem. Doradzi odpowiednie ćwiczenia i ewentualnie dietę na przyrost mięśni. Można też na własną rękę ćwiczyć, jak napisała poprzedniczka - hantelki lub inne ćwiczenia na ramiona. Co do diety na masę, lepiej samemu jej nie prowadzić, bo nieumiejętnie dobrana dieta wysokobiałkowa może zaszkodzić.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

A ja skolei chciałabym schudnąć tylko na podbródku

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Kochana Ammb jakie śliczne zdjęcie! Jak z magazynu! Słodziutką masz dzidzię... Jestem cała zachwycona!
A co do podbródka do trzeba wyciągać mocno języki i podnosić jego koniec jak najwyżej, jakkolwiek by to nie wyglądało...

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

dokladnie,tez sie nie moge napatrzec..oj,chyba jakas sesja z niunią była...

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Kochana Ammb jakie śliczne zdjęcie! Jak z magazynu! Słodziutką masz dzidzię... Jestem cała zachwycona!
A co do podbródka do trzeba wyciągać mocno języki i podnosić jego koniec jak najwyżej, jakkolwiek by to nie wyglądało...

Balbina

Dziękuję, miło mi Dzidzia już jest wieksza, ma prawie 8 miesięcy, a na zdjęciu miała jakieś 2 z hakiem. Siostra nam robiła całą sesje u siebie w pracy. Potrzebne były do jakiś katalogów z produktami dla dzieci

Z tym językiem rozumiem to takie ćwiczenia wykonywać - wystawiać język i do góry

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Kochana Ammb jakie śliczne zdjęcie! Jak z magazynu! Słodziutką masz dzidzię... Jestem cała zachwycona!
A co do podbródka do trzeba wyciągać mocno języki i podnosić jego koniec jak najwyżej, jakkolwiek by to nie wyglądało...

Balbina

Dziękuję, miło mi Dzidzia już jest wieksza, ma prawie 8 miesięcy, a na zdjęciu miała jakieś 2 z hakiem. Siostra nam robiła całą sesje u siebie w pracy. Potrzebne były do jakiś katalogów z produktami dla dzieci

Z tym językiem rozumiem to takie ćwiczenia wykonywać - wystawiać język i do góry


fotka od razu przykuwa uwagę. ślicznie wyglądacie

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Dziewczyny moja koleazanka ma problem nie moze przytyc w ramionach-rekach,barkach ,a bardzo by chciala ,dlaczego nie moze tam przytyc w tach miejscach? co ma robic aby tam przytyc i zeby skora tam byla jedrna?

AiszkaArabskiSwiat

Musi po prostu nabrać muskulatury nie ma wyjścia:)
Ja osobiście robię 30 pompek dziennie i nie narzekam bary są
Nie musi robić aż tyle ,ale pompki to najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

łoł, podziwiam za 30 pompek. Ja ledwie 5 zrobie i padam xD Mam słabe ramiona...

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Wow Ja kiedyś próbowałam i ani jednej nie zrobię

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: