Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

  • 2012-02-19, o 01:35
  • 67
  • 38 155
  • 35
  • 54

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Ćwiczenia wyrzeźbią ci mięśnie. SAma kondycja też jest ważna. Pewnie są jakieś zestawy ćwiczeń rozbudowujące masę mięśniową. Ważne, żeby nic nie robić na własną rękę, tylko pod okiem specjalisty, któe dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń do naszych potrzeb. 

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Na pewno pomogą Ci w tym ćwiczenia i dieta skaldająca się z dużej ilości białka. 

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Też jestem zdania, że lepiej udać się do trenera, który ułoży zestaw ćwiczeń i odpowiednią dietę. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że osiągniesz zamierzone rezultaty.

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Jak przytyć, ja zastanawiam się jak schudnąć w tych miejscach ;)

Zagłebiam się w domowych warunkach w tajnikach makijażu ;)

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

także radziłabym skonsultować się ze specjalistą żebyś była pewna wykonywanych ćwiczeń

Jeśli chodzi o tycie to raczej nie ma czegoś takiego tycie punktowe :) jak dla mnie bardzo dziwne zagadnienie :D

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Jeśli chodzi o tycie to raczej nie ma czegoś takiego tycie punktowe :) jak dla mnie bardzo dziwne zagadnienie :D
2015-09-07 21:49:05 autor Karolina1984

też mi sie tak wydaje ,jak sie tyje to wszędzie ,choc lubie maja różne figury i jak np moja sąsiadka przytyła to w większości na brzuchu a nogi i ręce zostały prawie takie same

tylko ćwiczenia ci pomogą, musisz tam po prostu nabrać masy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

a po co akurat tam tyć , nie rozumiem tego pytania wogóle

Re: Jak przytyc w ramionach-rekach,barkach?

Jeśli łatwo Ci przybierać W masie mięśniowej to ćwiczenia. Jeśli nie to można ogólnie przytyć I zrzucać kilogramy z innych partii ćwiczeniami
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: