Dobry jakościowo wózek ??

  • 2015-11-15, o 18:11
  • 69
  • 23 643
  • 42
  • 45

Dobry jakościowo wózek ??

jestem w trakcie posuzkiwań wózka dla mojego maluszka, jednak mam juz troche mętlik w głowie bo jest tak wiele propozycji na rynku.. Zależy mi aby wózek by solidnie wykonany, stabilny i w miare lekki. Jak na razie jestem za wózkiem z quinny, ale czekam na propozycje innych marek i modeli ;) Dziekuje za każdą pomoc

Re: Dobry jakościowo wózek ??

A jaki przedział cenowy?

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Kurcze, chetnie bym Ci pomogła, ale... pytasz o marki inne niz Quinny, a ja tylko wózki z Quinny jestem w stanie polecic :P Moze jednak pierwsza mysl jest najlepsza i lepiej wybrac wlasnie tą markę? :)

Re: Dobry jakościowo wózek ??

ciezko jest mi poradzić bo jest duzo fajnych wózków

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry jakościowo wózek ??

do  jakiej kwoty ma być ten wózek? czy to ma być wózek 3w1?

Quinny to wózki bardzo dobrej jakości, mi najbardziej optycznie podoba się model moodd, ale z 4 kołami- super się prezentuje, a jeszcze na białym stelażu, to juz w ogóle bajka!!

Re: Dobry jakościowo wózek ??

do  jakiej kwoty ma być ten wózek? czy to ma być wózek 3w1?

Quinny to wózki bardzo dobrej jakości, mi najbardziej optycznie podoba się model moodd, ale z 4 kołami- super się prezentuje, a jeszcze na białym stelażu, to juz w ogóle bajka!!

2015-11-16 15:29:31 autor niecroza84

zgadzam się, wózki od Quinny są całkiem fajne, podobają misię u nich te białe stelaże, koleżanka ma różowa gondolę na białym stelazu :)

ale to fakt, cenowo to już wyższa półka- chyba, że kupi sie w komisie, albo od kogoś uzywkę..

ale sam w sobie quinny to fajyn wózek :)

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Moja siostra poleca wózki z Navingtona, miała jeden dla mojego siostrzeńca i nie sprawiał problemów. A to był wózek głęboki spacerowy

Re: Dobry jakościowo wózek ??

przedział cenowy, no cóż jeżeli miałby to byc wózek 3w1 to myślę ze 2-3 tysiące, oglądalismy z mężem ostatnio właśnie quinny szary na białym stelażu, wygląda świetnie. Cena jest wysoka, ale wydaję mi się, że jakość jest w cenie. Ale dalej szukam jakiejś alternatywy ;)  a ten wózek z Navingtona jest również 3w1? 

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Poszukaj na olx, zawsze może znajdziesz Taniej

Re: Dobry jakościowo wózek ??

zgadzam się, na olx mozna znalezc fajne oferty

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Ciężko jest taki znaleźć w dobrej cenie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: