Dobry jakościowo wózek ??

  • 2015-11-15, o 18:11
  • 69
  • 23 628
  • 42
  • 45

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Wolalabym wybrac uzywany w bdb stanie z Quinny niz nowy jakiejs firmy no name, ktory moze sie rozleciec po miesiacu uzytkownaia... Naprawde lepiej wydac troche wiecej na porzadna marke jak quinny i miec pewnosc ze wozek posluzy lata, nawet przy kolejnych dzieciach :)

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Tez jestem za uzywanym

Olx ma mnóstwo takich ogloszen

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Jeżeli masz do dyspozycji, tak jak piszesz 2-3 tysiące to weź też pod uwagę wózek czterokołowy Mura od Maxi Cosi. Jest to solidny wózek na każdy teren, ma łatwo skrętne, piankowe koła, solidnie trzyma sie drogi i można go kupić w wersji 3w1. Ponadto ten wózek spełnia funkcje wózka głębokiego i spacerówki, co oznacza, że kupujesz tylko jeden wózek na cały czas. Odpada Ci kupno spacerówki, bo Mura po zdjęciu gondoli zamienia się w wózek spacerowy.

Re: Dobry jakościowo wózek ??

3 tysiące za wózek?

Re: Dobry jakościowo wózek ??

wózki znanych firm sa drogie, ale jak kogos stać na taki to czemu ma sobie na niego nie pozwolić tym bardziej, że pewnie sprzeda w cenie niewiele niższej bo jak widać jest popyt na takie wózki. a Kupująć wózek tani własnie firmy no name to ciekawe jak byłoby ze sprzedaża, Dodatkowo takie wózki mają wiele przydatnych gadzetów, zmiana ustawiań siedziska, wiele kolorów, automatyczne rozkładanie i maja 2 lata gwarancji ;)

Re: Dobry jakościowo wózek ??

3 tysiące za wózek?
2015-12-23 16:30:17 autor bubububu11

wiem, że to wydaje się bardzo dużo, ale mój wózek moodd jest 3w1 i w tej cenie mam już wszytsko czego potrzebuje czyli siedzisko spacerowe, gondole z osłoną przeciwdeszczową oraz moskitierą, fotelik Maxi Cosi, daszek przeciwsłoneczny, koszyk na zakupy, adapter do gondoli, osłona przeciwdeszczowa do spacerówki., a kupując tanszy wózeczek trzeba potem pare rzeczy do niego dokupić

Na olx tylko w swojej okolicy szukać I odbierać osobiście

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Równiez polecam zajrzec na olx

Re: Dobry jakościowo wózek ??

3 tysiace ? strasznie duzo

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: