Dobry jakościowo wózek ??

  • 2015-11-15, o 18:11
  • 69
  • 23 597
  • 42
  • 45

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Lepeij kupić tańszy

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Nie jestem na tym etapie

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Pewnie w smyku.

Równiez polecam zajrzec na olx

Zajrzyj na olx

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry jakościowo wózek ??

3 tysiące za wózek?
2015-12-23 16:30:17 autor bubububu11

wiem, że to wydaje się bardzo dużo, ale mój wózek moodd jest 3w1 i w tej cenie mam już wszytsko czego potrzebuje czyli siedzisko spacerowe, gondole z osłoną przeciwdeszczową oraz moskitierą, fotelik Maxi Cosi, daszek przeciwsłoneczny, koszyk na zakupy, adapter do gondoli, osłona przeciwdeszczowa do spacerówki., a kupując tanszy wózeczek trzeba potem pare rzeczy do niego dokupić

2015-12-28 13:15:26 autor mamamama

Nie znam wózka mood, ale mój wózek z Maxi Cosi też był kupowany jako 3 w 1 i po czasie oceniam ten zakup jako dobra decyzję. Nie musiałam już szukać fotelika samochodowego czy gondoli. Niestety moskitiery czy folii przeciwdeszczowej nie było w zestawie, ale dokupiłam tylko folię przeciwdeszczową, bo stwierdziłam, że moskitiera raczej mi nie bedzie potrzebna.

Re: Dobry jakościowo wózek ??

moja decyzja także był moodd i chyba coraz więcej mam wybiera te wózki z quinny, wózek 3w1 to duze ułatwienie i nie trzeba w kolejnych etapach znowu poświecac czas na szukanie spacerówek etc. Mój wózek jest szary na białym stelażu, fajnie się prezentuje ale do tego na szczescie dobrze sie go prowadzi i nie giba sie na bokkii wiec maluch siedzi w nim stabilnie ;)

kupiłabym dobry ale używany

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Nie znam 

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Nie znam 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: