Dobry jakościowo wózek ??

  • 2015-11-15, o 18:11
  • 69
  • 23 599
  • 42
  • 45

Re: Dobry jakościowo wózek ??

rzeczywiscie na allegro czy olx mozna czesto znalezc dobre jakosciowo wozki w atrakcyjnych cenach. my tak znalezlismy murę trójkołową i nie zalujemy- wozek w idealnym stanie i sprawowal sie swietnie, ma piankowe koła, wiec spacery po trudnym terenie nam niestraszne ;)

2016-03-16 23:03:57 autor domisel

mi odradzono wózek trójkołowy podczas poszukiwań, bo ponoc nie zawsze sa one zwrotne, ale to pwnie zalezy od producenta, sama chciałam moodda szarego z białym, ale uzywanego nie znalazłam jeszcze a nie wiem czy budzet pociagnie nowy wózek, chyba ze któras z mam tutaj ma może odsprzedać

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Ja też wolę czterokołowca, chociaż pewnie trzykołowa Mura tez sobie daje świetnie radę, ale na jazdę po trudnym terenie zdecydowanie wybrałabym cztery koła.

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Nam w terenie świetnie sprawdza się trójkołowiec, nie  zamieniiłbym go na inny.

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Ja też wolę czterokołowca, chociaż pewnie trzykołowa Mura tez sobie daje świetnie radę, ale na jazdę po trudnym terenie zdecydowanie wybrałabym cztery koła.

2016-04-07 16:49:17 autor zuzka87

wydaje mi sie, ze i trojkolowa Mura i czterokolowa radza sobie swietnie na kazdym terenie dzieki piankowym kolom :) a ktora wersje wybierzemy to juz kwestia gustu :)

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Masz rację, że sobie poradzi świetnie, jednak Mura nie ma piankowych kół a pompowane.

Re: Dobry jakościowo wózek ??

ile mamowych tematow sie rozwinelo, fajnie

Re: Dobry jakościowo wózek ??

ile mamowych tematow sie rozwinelo, fajnie

2016-04-20 18:27:12 autor werajanczuk

na ladymakeup jest więcej mam niż mogloby sie wydawac :) a co do wózków- maxi cosi to bardzo dobra marka pod względem jakości i solidności nie tylko wózków, ale także fotelikow ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Masz rację, że sobie poradzi świetnie, jednak Mura nie ma piankowych kół a pompowane.

2016-04-20 09:22:25 autor Deko

Mura nie ma pompowanych kół, tylko piankowe (kauczukowe) z pęcherzykami powietrza.

maxi cosi widziałam, ale chyba bardziej podoba mi sie quinny. Ktoras z mam mogłaby mi opowiedziec coś o tym wózku, jakieś wady i zalety?

Re: Dobry jakościowo wózek ??

maxi cosi widziałam, ale chyba bardziej podoba mi sie quinny. Ktoras z mam mogłaby mi opowiedziec coś o tym wózku, jakieś wady i zalety?
2016-04-30 17:03:46 autor edyta0908

A który konkretnie od quinny Cie interesuje? Moja przyjaciółka ma zappa, bardzo go sobie chwali, ja czasem go prowadze, ale nie wiem na co zwracacie uwage? jedyne co moge napisac, to to ze latwo sie go prowadzi i po zlozeniu zajmuje malo miejsca, a wiem ze przyjaciółka kocha w nim kosz na zakupy :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: