Dobry jakościowo wózek ??

  • 2015-11-15, o 18:11
  • 69
  • 23 633
  • 42
  • 45

Nie znam

Na olx są ale nie znam się na tym

U mnie to jeszcze nie czas na te sprawy, więc nie pomoge

Re: Dobry jakościowo wózek ??

nie wiem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Nie wiem

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Na olx są ale nie znam się na tym
2016-02-09 21:14:59 autor zosia95

Na olx jest dużo ofert, ale tak na prawdę wózek lepiej kupić od osoby, którą się chociaż trochę zna. Wtedy raczej wiesz co kupujesz i w razie co wiadomo u kogo reklamować. Ale wózki z maxi cosi są raczej bezawaryjne i dosyć trudno jest cos w nich popsuć.

Re: Dobry jakościowo wózek ??

autorka wątku w końcu coś kupiła?

 

moja kuzynka jak się okazało jest w ciazy, już 17 tydzien i mowi, ze chce Quinny kupić buzz model, ale mowi, że nie stać jej właśnie na nowy wózek, a wie, ze są dobrej jakości i chce własniekupić używany, ale boi się z allegro, że cos będzie nie tak, a nic w okolicy nie ma, zeby pojechać i na zywo obejrzeć. a myslicie, że wózek z komisu dostanie jakaś gwarancje? chociaż 2-3 miesiace?

Re: Dobry jakościowo wózek ??

siostra kupiła na olx, polecam tam poszukać

Re: Dobry jakościowo wózek ??

rzeczywiscie na allegro czy olx mozna czesto znalezc dobre jakosciowo wozki w atrakcyjnych cenach. my tak znalezlismy murę trójkołową i nie zalujemy- wozek w idealnym stanie i sprawowal sie swietnie, ma piankowe koła, wiec spacery po trudnym terenie nam niestraszne ;)

Re: Dobry jakościowo wózek ??

rzeczywiscie na allegro czy olx mozna czesto znalezc dobre jakosciowo wozki w atrakcyjnych cenach. my tak znalezlismy murę trójkołową i nie zalujemy- wozek w idealnym stanie i sprawowal sie swietnie, ma piankowe koła, wiec spacery po trudnym terenie nam niestraszne ;)

2016-03-16 23:03:57 autor domisel

Mura od Maxi Cosi jest praktycznie niezniszczalna i śmiało moża ten model kupować z drugiej ręki, ale raczej od kogoś kogo znamy i wiemy jak użytkował wózek.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: