Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

  • 2012-06-26, o 00:37
  • 88
  • 68 906
  • 34
  • 55

Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

poruszylam ten temat ,bo dosc duzo ludzi cierpi na rozne dolegliwosci,schorzenia ,które z biegiem czasu przekształcają sie w roznego rodzaju nowotwory w najgorszym wypadku i nie wiedzą co jest tego przyczyną.w sieci jest mnóstwo artykułów na ten temat,ja podałam linka do jednego z nich.....wypadają wlosy,wyskakują pryszcze na twarzy,bolą miesnie i stawy...psuja sie zeby i powstaje próchnica..wiele chorób ,dolegliwosci powstaje wskutek wlasnie zakwaszenia organizmu...Jedną z pierwszych oznak zakwaszenia organizmu są ciemne kręgi pod oczami..wypadaja wam wlosy???moze macie zakwaszony organizm i nalezaloby go odkwasic????wiecej mozecie poczytac w tym artykule :
http://mojadrogadozdrowia.com/zakwaszen ... y-110.html

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Bardzo ciekawy temat Nigdy wcześniej nie myślałam o odkwaszaniu organizmu.

Twitter: https://twitter.com/oluskka93Blog: http://www.oluskka-makeup.blogspot.com Serdecznie zapraszamZapraszam do ShinyBox http://shinybox.pl/?ref=04e2958

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

nie myślałam wcześniej o odkwaszaniu ale może warto byłby spróbować

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Mi by sie przydalo odkwasic organizm ale czy jest inny sposob niz ocet jablkowy ? Probowalam pic oczywiscie rozcienczony z woda ale nie daje rady, odrzuca mnie.

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Mi by sie przydalo odkwasic organizm ale czy jest inny sposob niz ocet jablkowy ? Probowalam pic oczywiscie rozcienczony z woda ale nie daje rady, odrzuca mnie.

megi1828

aż tak niesmaczny, czy zapach odrzuca ?

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Nie wiem, nie moge i tyle ale chyba smak a nie zapach. A tak w ogole to nie uzywam nigdy octu tylko sok z cytryny, nie cierpie octu.

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Nie wiem, nie moge i tyle ale chyba smak a nie zapach. A tak w ogole to nie uzywam nigdy octu tylko sok z cytryny, nie cierpie octu.

megi1828

ja zazwyczaj używam octu

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Mi by sie przydalo odkwasic organizm ale czy jest inny sposob niz ocet jablkowy ? Probowalam pic oczywiscie rozcienczony z woda ale nie daje rady, odrzuca mnie.

megi1828

na szklanke letniej wody ,lyzeczka,góra dwie octu jabłkowego(tego prawdziwego z fermentacji jabłek)..mozna tez rano na czczo ,tak jak piszesz Megi ,szklanka wody rozpuszczona z sokiem z cytryny..i ostatni sposób soda oczyszczona..generalnie zasada jest taka,ze to co dostarczamy organizmowi kwaśnego,wbrew pozorom odkwasza i na odwrót -jedzenie zasadowe-zakwasza.. poza tym bardzo łatwo mozna sprawdzic ,czy ma sie zakwaszony organizm..

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Mi by sie przydalo odkwasic organizm ale czy jest inny sposob niz ocet jablkowy ? Probowalam pic oczywiscie rozcienczony z woda ale nie daje rady, odrzuca mnie.

megi1828

na szklanke letniej wody ,lyzeczka,góra dwie octu jabłkowego(tego prawdziwego z fermentacji jabłek)..mozna tez rano na czczo ,tak jak piszesz Megi ,szklanka wody rozpuszczona z sokiem z cytryny..i ostatni sposób soda oczyszczona..generalnie zasada jest taka,ze to co dostarczamy organizmowi kwaśnego,wbrew pozorom odkwasza i na odwrót -jedzenie zasadowe-zakwasza.. poza tym bardzo łatwo mozna sprawdzic ,czy ma sie zakwaszony organizm..


fajny sposób.. pewnie spróbuję sposobu z octem jablkowym i z sokiem z cytryny.

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Nie wiem, nie moge i tyle ale chyba smak a nie zapach. A tak w ogole to nie uzywam nigdy octu tylko sok z cytryny, nie cierpie octu.

megi1828

ja zazwyczaj używam octu

zaraz zaraz,Kamiluska piszesz tutaj,ze zazwyczaj uzywasz octu,,a za chwile 2 posty dalej odpowiadasz ze spróbujesz z octem jablkowym.... ...i tutaj nasuwa mi sie pytanie....to pijesz ocet jabłkowy czy nie???o jaki ocet Tobie chodzi,,bo mam nadzieje ze nie pijesz tego zwyklego spirytusowego ,bo on jest wrecz zabójczy dla zdrowia....

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Mi by sie przydalo odkwasic organizm ale czy jest inny sposob niz ocet jablkowy ? Probowalam pic oczywiscie rozcienczony z woda ale nie daje rady, odrzuca mnie.

megi1828

na szklanke letniej wody ,lyzeczka,góra dwie octu jabłkowego(tego prawdziwego z fermentacji jabłek)..mozna tez rano na czczo ,tak jak piszesz Megi ,szklanka wody rozpuszczona z sokiem z cytryny..i ostatni sposób soda oczyszczona..generalnie zasada jest taka,ze to co dostarczamy organizmowi kwaśnego,wbrew pozorom odkwasza i na odwrót -jedzenie zasadowe-zakwasza.. poza tym bardzo łatwo mozna sprawdzic ,czy ma sie zakwaszony organizm..

fajny sposób.. pewnie spróbuję sposobu z octem jablkowym i z sokiem z cytryny.

KamiluŚkaa

TO jaki Ty pijesz ocet????tylko nie mów ,ze spirytusowy zwykły...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: