Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

  • 2012-06-26, o 00:37
  • 88
  • 68 888
  • 34
  • 55

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Ja się odkwaszałam pirogronowym peelingiem w warszawskiej Estetyce. Super sprawa bo nie dość że nie boli i trwa krótko to jeszcze daje prawdziwy efekt odświeżenia i odżywienia zmęczonej skóry buźki
Korzystajcie z tego typu specyfiku, bo naturalne i zdrowe a poprawia skóre lepiej niż chemia!

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tej kuracji z cytryną? Bo na mój (prosty) tok rozumowania cytryna powinna jeszcze "dolewać oliwy do ognia" jeśli chodzi o zakwaszenie... Czytałam dużo o diecie w przypadku tego nieszczęsnego zakwaszenia (podejrzewam to u siebie, niestety) i z tego co wyczytałam (m.in. tutaj http://wylecz.to/pl/zdrowy-styl-zycia/diety/dieta-a-zakwaszenie-organizmu.html) wynika, że można jeść kefiry, śmietany, masło? Dobrze rozumiem? Nie wiem za bardzo jak sobie ułożyć codzienny jadłospis, czym mam wykluczać nabiał czy nie, no i co z tymi cytrusami? Ktoś mi odpowie?

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Miałam fazę na picie octu jabłkowego jakiś rok temu. że niby odchudza, że przyspiesza spalanie tłuszczu itp. Smakuje to powtornie, z trudem tak naprawdę powstrzymywałam wymioty. To jedno. Drugie ja nie zauważyłam żadnych, nawet minimalnych efektów. A dodam, że nie objadam się, ruszam się regularnie. Ale nie widziałam różnicy między tym co było wcześniej a tym co było już po piciu octu. Zrezygnowałam po jakiś trzech miesiącach. Może piłam za krótko, nie wiem.

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Aaa i lepiej po tym też się w ogóle nie czułam. W kwestii samopoczucia bez zmian najmniejszych

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

coś o tym slyszałam i to jest bardzo dobre dla naszego organizmu

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Próbowałam kiedyś ale jakoś szybko przestałam stosować odkwaszanie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Jeszcze nie stosotwałam tej metody. 

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

ja też nie stosowałam jeszcze nigdy tej metody i nie wiem czy wogóle będę

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

nie przekonuje mnie to, błee

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Ale ja nie wiem czy dla każdego ocet jabłkowy jest taki dobry, jakis czas temu piłam go , no i rozwaliłam sobie wątrobe:-(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: