Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

  • 2012-06-26, o 00:37
  • 88
  • 68 899
  • 34
  • 55

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

o prosze

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Nie wiedziałam o tym

nie wiedziałam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

poruszylam ten temat ,bo dosc duzo ludzi cierpi na rozne dolegliwosci,schorzenia ,które z biegiem czasu przekształcają sie w roznego rodzaju nowotwory w najgorszym wypadku i nie wiedzą co jest tego przyczyną.w sieci jest mnóstwo artykułów na ten temat,ja podałam linka do jednego z nich.....wypadają wlosy,wyskakują pryszcze na twarzy,bolą miesnie i stawy...psuja sie zeby i powstaje próchnica..wiele chorób ,dolegliwosci powstaje wskutek wlasnie zakwaszenia organizmu...Jedną z pierwszych oznak zakwaszenia organizmu są ciemne kręgi pod oczami..wypadaja wam wlosy???moze macie zakwaszony organizm i nalezaloby go odkwasic????wiecej mozecie poczytac w tym artykule :http://mojadrogadozdrowia.com/zakwaszen ... y-110.html

2012-06-26 00:37:44 autor BARBIE

 

Popieram koleżanke :)

2016-01-14 14:27:06 autor kiniaa19

Ja rownież 

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Nie wiedziałam o tym.

ja nie probowałam

Mi mega włosy wypadają, może to przez zakwaszenie?

Nie wiedziałam o TG!

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Zakwaszenie ogranizmu to bardzo męcząca przypadłość. U mnie objawy zakwaszenia organizmu pojawiają się natychmiast, tj. staję się nerwowa ale jednocześnie brakuje mi sił witalnych. Niekiedy zauważam także podrażnienia dróg moczowych, które bardzo przypominają zapalenie pęcherza. Staram się utrzymać zdrową dietę. Korzystam z rozpiski z fajnej stronki usunięto reklamę  . Podane tam są warzywa i owoce zasadotwórcze oraz kwasotwórcze, produkty białkowe, zbożowe, mięsne a także przyprawy. Raz kupiłam test w aptece, który wskazuje poziom zakwaszenia organizmu. Ale uznałam, że ja swój organizm znam na tyle, że sama wiem kiedy potrzebuje ratunku. :) 

 

 

Re: Dlaczego powinnismy sie odkwasic(np.octem jabłkowym)??

Ocet jabłkowy jest dobry na odchudzanie, przy czym należy go stosować z umiarem, żeby właśnie nie zakwasić organizmu. I co jest bardzo fajne, to taki ocet można zrobić samemu w domu. Tu macie dobry przepis: usunięto reklamę 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: