Balsamy brązujące

  • 2012-05-03, o 17:17
  • 111
  • 42 905
  • 42
  • 59

Balsamy brązujące

Czy możecie polecić jakiś fajny balsam brązujący, dający delikatny i naturalny efekt? Wolę budować lekką opaleniznę stopniowo niż używać samoopalacza.

Mademoiselle

Re: Balsamy brązujące

Dołączam się do pytania Właśnie ostatnio sobie uświadomiłam, że delikatny (ale bardzo delikatny) ciepły ton nie zaszkodziłby mojej bladej skórze

Re: Balsamy brązujące

ja czytałam że te balsamy są dobre:
Dove - Summer Glow Body Lotion, Fair to Normal Skin (do cery jasnej)
Dove - Summer Glow - brązujący balsam do ciała (do cery ciemnej)
ale sama ich nie używałam może zakupię i napiszę jak się sprawują

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy brązujące

A nie chciałybyście spróbować tzw. rajstop w spray\'u Sally Hansen?
W sumie to można stosować na resztę ciała. Na większe wyjścia jest w sam raz i spłukuje się pod prysznicem - za pomocą wody i mydła.

Re: Balsamy brązujące

Rajstopy ? Brzmi fajnie tylko z drugiej strony czy daje ten spray delikatny efekt ? Na prawdę nie potrzebuję super widocznego brązu

Co do Dove. Im się ostatnio przyglądałam ale wstrzymam się jeszcze jakby pojawiła się lepsza opcja

Re: Balsamy brązujące

Jest w sumie kilka odcieni - w zależności od karnacji.
Efekt jest naturalny i ciało lekko opalizuje, tak jak rajstopki na nogach.
Tylko jeśli mogę doradzić, to weź ten z Sally Hansen, bo ja chciałam zaoszczędzić i kupiłam jakieś badziewie z innej firmy i rezultat jest dużo gorszy:
odcień wpada w pomarańcz + nie ma tej fajnej opalizacji :/
Na kosmetykach jednak nie ma co oszczędzać...

Re: Balsamy brązujące

słyszałam już o tych rajstopach w sprey\'u, ale nie kupiłam ich .. ;/ teraz jednak nie żałuję bo nie były to rajstopy firmy Sally Hansen. Orientujesz się może ile kosztuję te sprey\'e z Sally Hansen?

Ja także nie kupiłam tego z Dove, ponieważ chciałam poczytać tutaj, co jeszcze dziewczyny doradzą

Re: Balsamy brązujące

Ja na Dove się trochę obraziłam
A co rajstop w spray\'u to na allegro tak od 35 w porywach do 50 zł z przesyłką.

Re: Balsamy brązujące

Próbowałam Dove, ale dawno temu jakoś mnie nie przekonał do siebie. Za radą w moim temacie, postanowiłam spróbować znowu balsamu brązującego, tym razem kupiłam Perfecta Bronze, balsam stopniowo brązujący do karnacji jasnej. Powiem Ci, że plam nie zostawia (używam wieczorem, po kąpieli i peelingu) i po 3 dniach delikatnie zmieniła mi się karnacja, widzę po nogach, że ściemniały. Ja jestem zadowolona, więc może Tobie też do gustu przypadnie

http://kiniak985.pinger.pl/

Re: Balsamy brązujące

Czemu tak obraziłaś się na Dove? Pytam ponieważ nie używałam go jeszcze
Hmm .. A jaka jest pojemność tego sprey\'u ?

Re: Balsamy brązujące

Ja kupiłam na próbę 2 kosmetyki:
1) L\'Oreal Sublime Bronze - to takie mleczko-fluid
2) Garnier Body Summer - mleczko nawilżające z efektem opalania
Niebawem wypróbuję i podzielę się opinią...
Boję się próbować teraz, bo muszę wyglądać jak człowiek w ten weekend, a jeśli narobię sobie plam lub efekt będzie zły, to bym się tylko niepotrzebnie denerwowała...

Mademoiselle
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: