Balsamy brązujące

  • 2012-05-03, o 17:17
  • 111
  • 42 898
  • 42
  • 59

ja polubiłam magic bronze od bielendy bo nie zostawia smug i łatwo mi sie go aplikuje, może temu, że jest w piance :)

o tej piance bronzujacej od Bielendy już nie raz słyszałam/ czytałam dużo dobrego, może faktycznie to dobry produkt? ogólnie bielenda ma w sumie dobre kosmetyki, których sama niejednokrotnie uzywam , ja mam słabe doświadczenia z samoopalaczami ;) a ta pianka jak cenowo wychodzi?

dove, nienachalny brąz, krzywdy sobie nie zrobisz

Re: Balsamy brązujące

o tej piance bronzujacej od Bielendy już nie raz słyszałam/ czytałam dużo dobrego, może faktycznie to dobry produkt? ogólnie bielenda ma w sumie dobre kosmetyki, których sama niejednokrotnie uzywam , ja mam słabe doświadczenia z samoopalaczami ;) a ta pianka jak cenowo wychodzi?
2015-08-26 17:40:25 autor szalona20

Okolo 20 zl, czasem mozna dorwac na promocji. Tak, ta pianka jest dobrym produktem, warto obczaic. Mimo ze lato sie skonczylo to ja np, uzywam bo mam wesele w pazdzierniku i nie chce straszyc bialymi nogami. A dla tych co powiedza ze droga- jest wydajna, wiec cena jest w sam raz :)

Re: Balsamy brązujące

dzieki, pianka już kupiona 2 tygodnie temu i mogę polecić, to kolejny produkt od bielendy, który się u mnie sprawdza, pianka dalikatnie brązuje, nie pozostawia plam, czy smug, mi odpowiada!

Re: Balsamy brązujące

a jaka cen tej pianki? no i czy są róne odcienie, kolory?

Re: Balsamy brązujące

Dove - Summer Glow. Mi się sprawdził. Słyszałam że inni nie mają zbyt dobrej opini dla niego, ale myślę że jeśli dobierzesz nie za ciemny kolor i będziesz go dobrze stosować to będziesz zadowolona. Na mnie on dość długo schnie, a zawsze trzeba odczekać aż się pożądnie wchłonie, myślę że większoś ludzi tego nie robi, a potem mają pretensje do produktu który jest spoko.

Kamila.

Re: Balsamy brązujące

nie uzywam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Doceniam Summer Glov jest podobno niezły

A J nie lubię opalenizny i już
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: