Balsamy brązujące

  • 2012-05-03, o 17:17
  • 111
  • 42 887
  • 42
  • 59

Re: Balsamy brązujące

I ja też już mam Dove, bo musiałam sama spróbować skoro każda tak chwali. Naprawdę jest w porządku. Mam też delikatnie brązujący z flos-leku, naprawdę delikatny efekt za to sprawdza się jak balsam nawilżający. Na lato się nadaje. A jak wasza opalenizna? Nadmorska czy górska?

Re: Balsamy brązujące

I ja też już mam Dove, bo musiałam sama spróbować skoro każda tak chwali. Naprawdę jest w porządku. Mam też delikatnie brązujący z flos-leku, naprawdę delikatny efekt za to sprawdza się jak balsam nawilżający. Na lato się nadaje. A jak wasza opalenizna? Nadmorska czy górska?

brzooska

ja posiadam górską ;p

Re: Balsamy brązujące

A ja się pochwalę moim nowym nabytkiem
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=51426
sugerowana cena jest dosyć wysoka, ale mnie udało się go znaleźć w aptece internetowej za 30 zł. Dodam, że to mój pierwszy kosmetyk tego typu, bo nigdy nie miałam przekonania do takich samoopalaczy, ale ten jest rewelacja. Nie zostawia plam ani na ubraniach ani na skórze, no i super delikatny, naturalny efekt. Sprawił że w zaledwie kilka dni, moje koszmarnie blade uda dorównały kolorkiem mocno opalonym na słoneczku łydkom

Re: Balsamy brązujące

A ja się pochwalę moim nowym nabytkiem
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=51426
sugerowana cena jest dosyć wysoka, ale mnie udało się go znaleźć w aptece internetowej za 30 zł. Dodam, że to mój pierwszy kosmetyk tego typu, bo nigdy nie miałam przekonania do takich samoopalaczy, ale ten jest rewelacja. Nie zostawia plam ani na ubraniach ani na skórze, no i super delikatny, naturalny efekt. Sprawił że w zaledwie kilka dni, moje koszmarnie blade uda dorównały kolorkiem mocno opalonym na słoneczku łydkom

Basiula

słyszałam o nim dużo dobrego

Re: Balsamy brązujące

miałam te z Dove sumer glow jasna wersja ale ja wiem czy takie dobre az tak nie było ich widac na skórze

Polecam rossmanowski balsam Sun Ozon - i balsam, i ten w sprayu. Tanie i nie robią z nas pomarańczek.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy brązujące

bardzo lubbie balsamy brązujące

Re: Balsamy brązujące

Tez miałam Dove i bardzo go lubię :)

Re: Balsamy brązujące

Nie lubię balsamów brazujących. Kiedys uzywalam i mialam z nimi wiecej kłopotów niz były warte... Efekt zerowy

Re: Balsamy brązujące

Ja nie przapadam za zwykłymi balsamami brązującymi, bo często zostają smugi na ciele... Teraz mam piankę brązującą Magic bronze z bielendy, ona ładnie się rozsmarowywuje, bez żadnych smug, tworzy fajny efekt opalenizny. Często uzywałam w wakacje, szczególnie na nogach :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: