A może coś na temat stroju?

  • 2011-02-11, o 10:57
  • 116
  • 35 730
  • 28
  • 37

Re: A może coś na temat stroju?

Jestem za różową obie są śliczne ale róż ożywi ciebie i w dodatku bardzo ładny odcień tego różu .

Re: A może coś na temat stroju?

Faktycznie ślicznie wyglądałaś Sama uwielbiam ciemne a zwłaszcza czarne kreacje na tego typu wyjścia i tak jak Ewelinie takie jasne kolorki bardziej kojarzą mi się z weselem Po za tym nie ma to jak wyszczuplajaca czerń chociaż z tego co widzę akurat Tobie wyszczuplanie nie jest potrzebne

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: A może coś na temat stroju?

Raczej nie:) ale na tym zdjęciu i tak wyglądam jakoś inaczej, jakoś nisko:) a wcale niska nie jestem

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: A może coś na temat stroju?

Nisko? kobieto to ile Ty masz wzrostu?mi tam wyglądasz na smukłą i wysoką modelkę:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: A może coś na temat stroju?

No właśnie! Wyglądasz super prześlicznie Szczerze strasznie podoba mi się ten look :*

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: A może coś na temat stroju?

Jakoś strasznie wysoka nie jestem bo raptem 1.70 ale miałam tam dodatkowe 10 cm szpilki. Podobają mi sięubrania w stylu glam rock i staram się coś tak ubierać:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: A może coś na temat stroju?

i super Ci to ubieranie się wychodzi no i przede wszystki pasuje Ci i to bardzo a co do wzrostu to ja sie moge schować z moim 157cm ;p

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: A może coś na temat stroju?

ja ostatnio zamowilam na licytacji bolerko na allegro jest super,,,potem chyba cykne fot i wam sie pochwale bo za taka cene...PP

Re: A może coś na temat stroju?

to moj nabytek cale1.25zl..jest ze sztucznej skorki jak kurteczka letnia wiec na bluzke w cieple dni super:)jest srebrne bo moze nie widac:)P co sadzicie o moim polowaniu?:))

Re: A może coś na temat stroju?

ma sciagane rekawki i pas:)i nawet pojemne kieszonki:)jestem dumna hehe

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: