A może coś na temat stroju?

  • 2011-02-11, o 10:57
  • 116
  • 35 726
  • 28
  • 37

Re: A może coś na temat stroju?

Dodatki będą czarne (torebka i buty) a biżuteria będzie grafitowe: branzoletka dość masywna z koralików przezroczystych i czarnych, kolczyki długie z kółek. Tak że do obu będzie pasować.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: A może coś na temat stroju?

Wiadomo- mała czarna, to klasyk i nigdy nie wyjdzie z salonów:)

Mnie szalenie podoba się ta jasna! Niestety mnie nie jest dobrze w takich kolorach nad czym bardzo ubolewam!:(

Re: A może coś na temat stroju?

Dziękuję za pomoc, jeszcze do końca nie jestem pewna którą założe ale będzie to chyba czarna. Postawię na klasykę i na to że dobrze się w niej czuje (w tej różowej/ łososiowej też) i mąż będzie zadowolony bo mu się podoba to jak w niej wyglądam:)
Chyba że mi się coś odmieni:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: A może coś na temat stroju?

A ja polecałabym łososiową sukienkę. Piękna. Dekolty tzw. na kopertę są bardzo sexy a kolorek jest mega kobiecy. A jeśli chodzi o dodatki, o których mówiłaś. Nie sądzisz, że do czarnej sukienki te ciemne dodatki będą aż za ciemne? Do ciemnych sukienek polecałabym jasne a do jasnych ciemne, taki mam pomysł. Tak sobie też myślę, że do łososiowej sukienki mogłyby także pasować dodatki w kolorze perłowym.
To są tylko rady, wybór niestety spoczywa na Twoich barkach;-)
Powodzenia!

Re: A może coś na temat stroju?

Ps. Wszystko też zależy od efektu jaki chcesz osiągnąć. Czarna na pewno "wodzi na pokuszenie" natomiast łososiowa jest bardziej delikatna.
Udanej zabawy!;-)

Re: A może coś na temat stroju?

Ja lubię styl taki trochę prowokujący i ciężkie dodatki, chociaż czasami kusze się na takie delikatne. Obie sukienki są seksowne ale każda w innym stylu.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: A może coś na temat stroju?

W takim wypadku myślę, że czarna faktycznie będzie dla Ciebie lepsza

Re: A może coś na temat stroju?

Nitka, mam do Ciebie pytanie, trochę nietypowe. Widzisz, bardzo przypominasz mi moją znajomą, której nie widziałam już troszkę czasu, zdawałyśmy razem prawo jazdy. Możesz mi zdradzić czy jesteś może z woj. pomorskiego?;-)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: A może coś na temat stroju?

Nie, jesetem z łódzkiego:) tak że raczej się nie widziałyśmy

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: A może coś na temat stroju?

Nie, w takim wypadku na pewno nie;-) Ale podobieństwo jest naprawdę duże;-)
Zdecydowałaś się już na sukienkę?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: