A może coś na temat stroju?

  • 2011-02-11, o 10:57
  • 116
  • 35 713
  • 28
  • 37

Re: A może coś na temat stroju?

super, dla mnie bombowe! juz widze masę bluzek w szafie do których mogłabym to nosić hihihi ;]

Re: A może coś na temat stroju?

śliczne a cena taka, ze jestem w szoku! to się nazywa mieć talent do zakupów

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: A może coś na temat stroju?

Naprawdę bardzo fajne, a cena wymiata:) będzie pasowało do wielu ubrań. Widziałam bardzo fajne bolerko coś na kształt ramoneski, miało długie rękawy ale że resztę pieniążków jakie miałam wydałam na buty które mi się bardzo spodobały więc musiałam odpuścić:(

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: A może coś na temat stroju?

butki sliczne,bardzo mi sie podobaja,,,ja ostatnio zaszalalam i kupilam fioletowe szpilki hehe:)

Re: A może coś na temat stroju?

Ja bym się chyba nie odważyła na fioletowe:) chociaż że Aldo ma w swojej kolekcji buty w super kolorach i na takie buty bym się skusiła

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: A może coś na temat stroju?

moja nastepna zdobycz zakupiona przez internet toche drozsza bo7zl:)

Re: A może coś na temat stroju?

nie no stokrotka szalejesz Dziewczyno ! kurcze, ale masz nosa do okazji tylko pozazdrościć

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: A może coś na temat stroju?

no jeszcze w sumie też się pochwalę zakupem czarnego swetrowego polerka (milusie) w New Yorker za całe 9.90 Cena pierwotna- 59.90

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: A może coś na temat stroju?

mamusia mnie nauczyla:)pozdrawiam

Re: A może coś na temat stroju?

Ja jakoś nie umiem "szukać" internetowych okazji ;/ zreszta mam tak nietypowa figure, że obawialabym sie ze bedzie mi cos nie lezec ;/ Nitko buty przepiękne - takie w moim stylu, tzn na platformie ;p tylko to wyciecie nie pasowaloby mi - znajac zycie to palec wystawałby mi przez ta dziurę ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: