A może coś na temat stroju?

  • 2011-02-11, o 10:57
  • 116
  • 35 731
  • 28
  • 37

Re: A może coś na temat stroju?

Podobne do twoich tych beżowych/ cielistych:) Chyba za daleko byś do mnie miała, z resztą są zamknięte bo siostrzenicy się podobają i co jest to się do nich dobiera:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: A może coś na temat stroju?

hehe no to szkoda:) to fajnie tej twojej siostrzenicy jak sobie buty od cioci pożycza:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: A może coś na temat stroju?

Siostrzenica ma lat 12 i nie powinna jeszcze w takich butach chodzić:) Ale ciężko jest jej zabronić. Większość moich butów jej się podoba. Czasami uczę ją malować i jestem królikiem doświadczalnym:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: A może coś na temat stroju?

aha no to za młoda:) ale wiesz co cie czeka jak dorosnie hehe:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: A może coś na temat stroju?

Witajcie
Mam problem w kwestii ubioru i chciałabym się Was poradzić
A więc niedługo idę do Sali Kongresowej do Warszawy na koncert zespołu Dżem i zupełnie nie wiem jak się tam ubrać Nigdy tam nie byłam stąd też moje pytanie. Jak myślicie? Elegencko się ubrać czy jak?

Re: A może coś na temat stroju?

Super koncert przed Tobą myślę, że nie musisz przesadzać z elegancją ;p proponuję "rock glamour" - zdecydowanie spodnie (czarne, szare, marmurkowe jeansy), jasna bluzka/koszula, kurtka (ja bym założyła ala skóre;p) pasek, bransoletki np. rzemykowe, chusta i jesteś gotowa ;p
Ja byłam na ich koncercie 2 lata temu i najważniejsza jest swoboda

Re: A może coś na temat stroju?

Też tak myślę, nie ma co przesadzać W końcu chodzi o koncert i to takiego zespołu a nie arię operową

Re: A może coś na temat stroju?

Popieram to co napisała Marzena i Monika. Taki styl lubię:) i jak najbardziej będzie odpowiedni.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: A może coś na temat stroju?

Dziękuję Wam bardzo za tak szybkie odpowiedzi Myślę, że właśnie postawię na swobodę tak jak proponujecie Zdałoby się jaszcze jakiś fajny makijażyk wymyśleć

Re: A może coś na temat stroju?

Na koniec sierpnia mam wesele i mam pytanie jaki makijaż do takiej sukienki?
Tzn sukienk będzie teraz trochę inaczej wyglądać bo oddałam ją do krawcowej z racji tego że mojemu mężowi się nie podobała bo nie przylega w talii i była za długa:) A Teraz będzie jedno szerokie ramiączko po skosie (od prawej piersi po lewą łopatkę), nie będzie tego paska pomiędzy piersiami, od miejsca pod biustem po talię będzie marszczony pas z tego samego materiału żeby podkreślić talię i przód sukienki będzie krótki taki lekko przed kolano a tył zostanie długi (coś ala tren?). Wiem że może ciężko wyobrazić sobie moje kombinacje ale co sądzicie o takim pomyśle i ogólnie jak wam się podoba? Pod spodem zdjęcie przed zmianą bo aktualnego narazie nie będę miała do puki jej nie odbiorę.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: