tabletki odchudzające

  • 2017-02-22, o 13:19
  • 72
  • 18 671
  • 47
  • 50

Re: tabletki odchudzające

ja jestem sceptycznie do tego nastawiona

2017-03-05 10:22:48 autor danna

ja również

Re: tabletki odchudzające

dziewczyny, zdecydowalam się na tabletki z agrestem indyjskim, ale dbam o dietę i ćwicze. myślę, ze takie polaczenie jest w porzadku, jestem dobrej mysli odnosnie efektow :)

Re: tabletki odchudzające

No i rozsądna decyzja, jestem pewna, że będziesz zadowolona z tego suplementu i szybko zobaczysz rezultaty. Widze, że dziewczyny krytykują wszelkiego rodzaju tabletki- a to nic zlego wspomagać się zdrowym suplementem.

Re: tabletki odchudzające

oczywiście że warto się wspomagać ale nie tabletkami a suplementami, bo tabletki spowodują tylko efekt jojo po odstawieniu, ważne aby suplement był w miarę naturalny bez zbędnych dodatków, jeśli to są np. wyciągi roślinne to dodatkowo uzupełniamy mikroelementy i witaminy, i już na tym etapie organizm automatycznie ma lepszy metabolizm

Re: tabletki odchudzające

Nie warto brać żadnych tabletek ani suplementów, bo to głównie chemia. Lepiej udać się do dobrego dietetyka, który ustali odpowiednią dietę. Taka dieta powinna dostarczać wszystkich potrzebnych witamin i składników odżywczych a wtedy suplementacja jest zbędna.

Ja też zwróciłam uwagę, że temat agrestu indyjskiego na odchudzanie jest teraz bardzo na topie. Przeczytałam masę artykułów o jego skuteczności i pozytywnych opinii. Sama zmieniam bojler na kaloryfer i właśnie zakupiłam tabletki na odchudzanie, ale nie powiem jakie ;) Jak pomogą, to z chęcią się podzielę opinią :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: tabletki odchudzające

Podbijam temat agrestu indyjskiego na odchudzanie. Czy ktoś jeszcze go stosował? I jak opinie? (wasntme)

Re: tabletki odchudzające

Akurat odnośnie tabletek na odchudzanie to mam w tej kwestii takie samo zdanie, czyli nie można bazować tylko i wyłącznie na nich aby otrzymać efekt, do tego potrzeba diety i wysiłku włąsnego, tylko takie połączenie okąze się wra z upływem czasu skuteczne.

Re: tabletki odchudzające

Ja stosowałam https://amlanforte.com/ i efekt był zadowalający. Co ważne, nawet po odstawieniu tabletek waga się utrzymuje - u mnie żadnego efektu jojo nie było. :)

Re: tabletki odchudzające

myślisz można schudnąć za pomocą tabletek, nie ogranicza się w jedzeniu?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: