tabletki odchudzające

  • 2017-02-22, o 13:19
  • 72
  • 18 601
  • 47
  • 50

tabletki odchudzające

Cześć! Właśnie zaczęłam dietę- staram się jeść zdrowiej, rozsądnie komponować posiłki. Poza tym chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu. Myślę o tym, by zdecydować się na tabletki odchudzające- wiem, że bez własnej ciężkiej pracy nic z nimi nie osiągnę, ale chyba w połączeniu z dietą i ćwiczeniami szybciej osiągnę szczupłą sylwetkę, co nie? Jakie polecacie preparaty? Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc :)

Re: tabletki odchudzające

Słyszałam o tabletkach które przyspieszają spalanie tłuszczu ale właśnie z regularnymi ćwiczeniami:) musisz zapytać o takie tabletki na siłowni

Re: tabletki odchudzające

jjeśli potrzebujecie czegoś co wspomoże wasze wysiłki przy odchudzaniu i nie tylko, to polecam nowy polski suplement BigUp, u mnie super się sprawdza, w innym wątku o odchudzaniu o nim pisałam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: tabletki odchudzające

Słyszałam o tabletkach które przyspieszają spalanie tłuszczu ale właśnie z regularnymi ćwiczeniami:) musisz zapytać o takie tabletki na siłowni
2017-02-22 13:35:45 autor pelsj

 

Na siłowni to raczej można dostać tabletki dla kulturystów i żeby je stosować to trzeba miec odpowiednio rozpisaną dietę. To chyba nie jest rozwiązanie dla kobiety, która chce zrzucić kilka kilogramów na wiosnę.

Autorko, fajnie, że masz zdrowe podejście i dbasz o dietę, ruch, a tabletki traktujesz jako dodatek. Poczytaj np. o Amlan Forte- ja go stosuję i polecam, bo mi pomaga. Organizm jest w dobrej formie ( robiłam niedawno badania) i chudnę z umiarem ( nie za szybko, nie za wolno). Zamawiałam na usunięto reklamę bo zależało mi na oryginalnym produkcie ;)

Re: tabletki odchudzające

Słyszałam o tabletkach które przyspieszają spalanie tłuszczu ale właśnie z regularnymi ćwiczeniami:) musisz zapytać o takie tabletki na siłowni
2017-02-22 13:35:45 autor pelsj

 

Na siłowni to raczej można dostać tabletki dla kulturystów i żeby je stosować to trzeba miec odpowiednio rozpisaną dietę. To chyba nie jest rozwiązanie dla kobiety, która chce zrzucić kilka kilogramów na wiosnę.

Autorko, fajnie, że masz zdrowe podejście i dbasz o dietę, ruch, a tabletki traktujesz jako dodatek. Poczytaj np. o Amlan Forte- ja go stosuję i polecam, bo mi pomaga. Organizm jest w dobrej formie ( robiłam niedawno badania) i chudnę z umiarem ( nie za szybko, nie za wolno). Zamawiałam na amlanforte.com bo zależało mi na oryginalnym produkcie ;)

2017-02-23 13:03:48 autor domisel

 

Nieprawda, mam koleżankę która sama takie tabletki kupiła i używa się ich po jakimś czasie kiedy "waga zaczyna stawać" podobno działa :)

Re: tabletki odchudzające

ja bym była ostrożna jesli chodzi o tabletki odchudzajace, i te dla tzw kulturystów, chudnąc owszem, ale neikażda chce nabierac masy mieśniowej niewiadomo jakiej, ja kurat na fitcie dowiedziałam sie o istnieniu suplementu ujedrniajacego pośladki, uda i cały dól, ale tylko wspomagajaca, nazywa sie to BigUp

Lukka

Re: tabletki odchudzające

spróbuj,powinny pomóc :)

Re: tabletki odchudzające

Ja zaczęłam stosować Amlan Forte kiedy z chodakowską dobiłam do dolnej granicy wagowej na moje możliwości, czyli 62 kilo. Już zadna dieta i żyłowanie się nie działało, a chciałam uzyskać piątkę z przodu ;) Udało mi się, w kolejny miesiąc zjechałam na 59 kilo ijest to mój wymarzony efekt, którego nie mogłam wypracować samymi ćwiczeniami za żadne skarby świata :)

Re: tabletki odchudzające

 (smoking)

Re: tabletki odchudzające

hej, według mnie tabletki to zawsze jakaś pomoc w odchudzaniu- to nie taka łatwa sprawa zrzucić kilka lub kilkanaście kilogramów. I nagła zmiana diety wymaga silnej woli... Tabletki z agrestem indyjskim, czyli popularny amlan forte jest spoko- miałam dość szybko widoczne efekty i ogólnie odchudzanie nie było takie strasznie jak sądziłam, że będzie.

Re: tabletki odchudzające

ja jestem sceptycznie do tego nastawiona

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: