tabletki odchudzające

  • 2017-02-22, o 13:19
  • 72
  • 18 599
  • 47
  • 50

Re: tabletki odchudzające

ja bym się na tabletki nie zdecydowała, najlepszym sposobem na schudnięcie jest nie jeść kolacji. Ostatni posiłek o16 i koniec. W ciągmu miesiąca można zrzucić koło 8 kg

2018-04-07 19:06:12 autor mtigra

Ostatni posiłek o 16?? To o której chodzisz spać? :-)

Re: tabletki odchudzające

tabletki to najgorszy pomysł

Re: tabletki odchudzające

Nie ma sensu brać takich tabletek, podstawa to dieta oraz zdrowy, aktywny tryb życia :)

Re: tabletki odchudzające

nigdy nie bralam ale myślę, że mogą być ewentualnie wspomagaczem "odchudzania"  tzn. diety i ruchu a nie złotym środkiem na otyłość

Re: tabletki odchudzające

ja bym się na tabletki nie zdecydowała, najlepszym sposobem na schudnięcie jest nie jeść kolacji. Ostatni posiłek o16 i koniec. W ciągmu miesiąca można zrzucić koło 8 kg

2018-04-07 19:06:12 autor mtigra

Ostatni posiłek o 16?? To o której chodzisz spać? :-)

2018-04-09 09:52:53 autor AniaLadyMakeUp

chodze spać bardzo późno czasami o 24 i to jest właśnie silna wola. Później jak się chce jeść to tylko woda lub herbatka. Dla mnie nie stanowiło to problemu

Re: tabletki odchudzające

Nie ma czegoś takiego jak tabletki odchudzające, jakaś głupota...Nie najbierajcie się na te brednie... Tylko dieta zrównoważona i umiarkowany wysiłek dostosowany do wydolności organizmu. Ja sama robię posiłki, a jak już to zamawiam czasem składniki ze swojskiej piwniczki, ekologiczne i sprawdzone. Zawsze czytajcie składy ;)

agagagnieszka

Re: tabletki odchudzające

nie :( lepiej iść na siłownię

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: tabletki odchudzające

Polecam błonnik np. w tabletkach 

:)

Zielona kawa- tabletki

Re: tabletki odchudzające

Polecam błonnik np. w tabletkach 

2018-12-22 14:47:46 autor drt

Tylko przy błonniku należy wypijać co najmniej 2 litry wody dziennie, inaczej stosowanie błonnika może powodować zaparcia. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: