tabletki odchudzające

  • 2017-02-22, o 13:19
  • 72
  • 18 597
  • 47
  • 50

Re: tabletki odchudzające

dlaczego uważasz, że są nie zdrowe? mają naturalny skład więc krzywdy nam nie wyrządzą a wrecz mogą pomoc. ja zaufałam firmie vital progres i nigdy sie nie zawiodlam, chudnę w odpowiednim tempie żadnych skutkow ubocznych nie mam wiec nie widze przeciwwskazan do stosowania suplementow

Re: tabletki odchudzające

Dikładnie, suplementy pod warunkiem ze są naturalne, moga pomóc w odpowiedni sposów, tego witala to nei znam, ale stosuje BigUp, bardzo wspomaga efekty ćwiczeń, zwłaszcvza na uda, pośladki im okolice, róznica kolosalna

Lukka

Re: tabletki odchudzające

nie brałabym tabletek

Re: tabletki odchudzające

nie stosuję

Re: tabletki odchudzające

stosuję ale tylko suplementy...już gdzieś pisałam, tylko naturalne, właśnie jak dziewczyna pisząca wyżej, również polecam Bigup

 

Re: tabletki odchudzające

no bo warto, BigUp, mi pomógł, a z tego co widze na innych forach nie tylko mi

Lukka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: tabletki odchudzające

tak piszecie o tym bigup i sama się zaczęłam nad nim zastanawiać :D

Re: tabletki odchudzające

tak piszecie o tym bigup i sama się zaczęłam nad nim zastanawiać :D

2017-04-12 15:09:26 autor duszek86

poszukaj w necie są grupy dziewczy które ćwiczą żelazne pośladki i brazylijskie pośladki ( zresztą sama polecam te ćwiczenia), one też wspierają się Bigup. Ja już czwarty miesiąc biorę, mam już - 14 kg i zero cellulitu

 

Re: tabletki odchudzające

A moim zdaniem większość tabletek i suplementów odchudzajacych to nic innego jak tylko efekt placebo i do tego zacznimy. Zamiast bez sensu kupować je i wydwac pieniądze, warto zacząć od ułożenia dobrej diety plus rozpocząć trening aby jak najszybciej osiągnąć zamierzony efekt. 

Re: tabletki odchudzające

Tabletki jasne, że ine. Nie mają takiego dzialania.

 

Jednak sama każdemu praktycznie będę polecała błonnik w formie ziół. Jest niesamowicie skuteczny co sama widzę po sobie. Jest ich kilka rodzajów ale warto jest zainwestować w ten na bazie babki ( jest najlepszy jakościowo).

 

Dobry skład ma Fibra Vitale ( babka, siemię lniane i inne zioła). 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: