pędzle do makijażu

  • 2012-01-16, o 18:05
  • 99
  • 34 246
  • 31
  • 43

Re: pędzle do makijażu

ja kupiłam zestaw 40 pędzli do makijażu i śmiało polecam:) są wszystkie jakie potrzebuje:)

serduszko

A jakiej firmy kupiłaś ten zestaw ? Pytam tak z ciekawości, bo chyba się nie zdecyduję. Kupiłam kiedyś zestaw, co prawda tylko 6 czy 7 pędzli i to był ogromny niewypał. Stwierdziłam, że dopóki nie pomacam i nie obejrzę dokładnie każdego pędzla, albo nie poczytam o nim wielu dobrych, rzeczowych opinii to go nie kupię.
Szkoda, że w niektórych sklepach pędzle są popakowane w opakowania, których nie można otworzyc i przyjrzec się czy włosie nie wypada, czy się nie odkształca, lub co dla mnie bardzo ważne (szczególnie do powiek) to czy jest wystarczająco miękkie.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: pędzle do makijażu

A jakiej firmy kupiłaś ten zestaw ? Pytam tak z ciekawości, bo chyba się nie zdecyduję. Kupiłam kiedyś zestaw, co prawda tylko 6 czy 7 pędzli i to był ogromny niewypał. Stwierdziłam, że dopóki nie pomacam i nie obejrzę dokładnie każdego pędzla, albo nie poczytam o nim wielu dobrych, rzeczowych opinii to go nie kupię.
Szkoda, że w niektórych sklepach pędzle są popakowane w opakowania, których nie można otworzyc i przyjrzec się czy włosie nie wypada, czy się nie odkształca, lub co dla mnie bardzo ważne (szczególnie do powiek) to czy jest wystarczająco miękkie.

zakupiłam na allegro je:) jak je znajde prześle link:)

Re: pędzle do makijażu

http://allegro.pl/zestaw-pedzli-pedzle- ... 49639.html
to są te:) ja je bardzo chwale:)

Re: pędzle do makijażu

Wyglądają na bardzo solidne i cena bardzo korzystna jak na tak ogromną ilośc przoborów. Chyba nie wiedziałabym do czego używac poszczególnych, hehe metodą wieelu prób.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: pędzle do makijażu

ja jestem zwolenniczka kupienia tych, ktore sa potrzebne:0 mam jeden duży zestaw Mary Mecom i tylko połowy uzywam, bo albo niepotrzebne do malowania siebie, albo drapią...Lepiej zaopatrzyc sie w kilka solidnych...do pudru, podkładu, rożu i kilka do oczu...mniej a lepszych:)polecam hakuro lub Ecotools

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: pędzle do makijażu

ja jestem zwolenniczka kupienia tych, ktore sa potrzebne:0 mam jeden duży zestaw Mary Mecom i tylko połowy uzywam, bo albo niepotrzebne do malowania siebie, albo drapią...Lepiej zaopatrzyc sie w kilka solidnych...do pudru, podkładu, rożu i kilka do oczu...mniej a lepszych:)polecam hakuro lub Ecotools

picjafly

ja też nie lubię kupować za dużo pędzli

Re: pędzle do makijażu

polecam hakuro ,nanshy

Re: pędzle do makijażu

ja mam tylko hakuro bo sa najlpeze

Re: pędzle do makijażu

Też lubię Hakuro

Re: pędzle do makijażu

Też polecam Hakuro, bo są świetne ale dobrej jakości są również pędzle Kavai. Podoba półka cenowa więc jest w czym wybierać. No i oczywiście droższa Zoeva ale tutaj płacimy za doskonałą jakość, miękkośc i precyzję. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: