pędzle do makijażu

  • 2012-01-16, o 18:05
  • 99
  • 34 241
  • 31
  • 43

Re: pędzle do makijażu

Przykro mi ale nie wiem ile kosztował bo go dostałam.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: pędzle do makijażu

Kupiłam sobie pędzelek do linera firmy Essence. Ten z serii wraz z żelowym eyelinerem. Mam nadzieję, że się sprawdzi zarówno do owych linerów jak i kreski wykonanej cieniami

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: pędzle do makijażu

Kupiłam sobie pędzelek do linera firmy Essence. Ten z serii wraz z żelowym eyelinerem. Mam nadzieję, że się sprawdzi zarówno do owych linerów jak i kreski wykonanej cieniami

mila1195

daj znać jak się sprawuje

Re: pędzle do makijażu

Kupiłam sobie pędzelek do linera firmy Essence. Ten z serii wraz z żelowym eyelinerem. Mam nadzieję, że się sprawdzi zarówno do owych linerów jak i kreski wykonanej cieniami

mila1195

daj znać jak się sprawuje

Nie ma sprawy, będę pamiętac

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: pędzle do makijażu

Też mam ten pędzelek Jak dla mnie jest ok jak na taką cenę, jest sztywny, nie zmienia kształtu a jednoczesnie "poddaje się" przy malowaniu. Ten do rozcierania też niczego sobie, ogólnie jak na taką cenę i dostępność super...

Re: pędzle do makijażu

Ten z Essence do linera też mam i bardzo dobrze się nim rysuje kreski i te cienkie i te grube.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: pędzle do makijażu

Kupiłam sobie pędzelek do linera firmy Essence. Ten z serii wraz z żelowym eyelinerem. Mam nadzieję, że się sprawdzi zarówno do owych linerów jak i kreski wykonanej cieniami

mila1195

daj znać jak się sprawuje


Podpisuje się pod tym co napisała Nitka i Marzena:):) Pędzel jest bardzo dobry(zważywszy na śmiesznie niską cenę) W sam raz na rozpoczęcie swojej przygody z eyelinerami.Mam również Kozłowski EB 975( można nim wyczarować mega cieniutkie kreseczki) oraz Hakuro pędzel do brwi H85 i na dzień dzisiejszy właśnie on jest moim wielkim faworytem i numerem 1.Cała trójka tania jak barszcz i bardzo dobrej jakości(szczególnie 2-gi i 3-ci).

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: pędzle do makijażu

post13108.html#p13108
Na moim wątku wykonałam pierwszy makijaż z jego użyciem. Jeszcze na nim cwiczę, ale wydaje mi się, że mogę się z nim zaprzyjaźnic, bo w miarę fajnie mogę nim stopniowac grubośc kreski. Wydaję mi się też, że zaopatrzę się jednak także w ołówkowy pędzelek. Lubię miec je oba pod ręką. Ten drugi szczególnie sprawdza się w wewnętrznych kącikach.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: pędzle do makijażu

Kupiłam sobie pędzelek do linera firmy Essence. Ten z serii wraz z żelowym eyelinerem. Mam nadzieję, że się sprawdzi zarówno do owych linerów jak i kreski wykonanej cieniami

mila1195

daj znać jak się sprawuje


Podpisuje się pod tym co napisała Nitka i Marzena:):) Pędzel jest bardzo dobry(zważywszy na śmiesznie niską cenę) W sam raz na rozpoczęcie swojej przygody z eyelinerami.Mam również Kozłowski EB 975( można nim wyczarować mega cieniutkie kreseczki) oraz Hakuro pędzel do brwi H85 i na dzień dzisiejszy właśnie on jest moim wielkim faworytem i numerem 1.Cała trójka tania jak barszcz i bardzo dobrej jakości(szczególnie 2-gi i 3-ci).

piranisss

chyba przy najbliższych zakupach będę musiała nabyć ten z Essence

Re: pędzle do makijażu

ja kupiłam zestaw 40 pędzli do makijażu i śmiało polecam:) są wszystkie jakie potrzebuje:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: